2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZETU METROLOGICZNEGO
Beschreibung: DOSTAWA SPRZETU METROLOGICZNEGO Z PODZIAŁEM NA 12 CZĘŚCI.
Interne Kennung: D/39/12WOG/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, Zamawiający wyznaczył skrócony do 15 dni termin składania ofert. Powyższe wynika z konieczności sprawnego i szybkiego przeprowadzenia postępowania ze względu na fakt, iż Zamawiający musi dochować terminów, tak aby realizacja zadania i rozliczenie środków finansowych nastąpiło w bieżącym roku budżetowym, natomiast standardowy termin składania ofert najprawdopodobniej uniemożliwiłby fizyczne wykonanie przedmiotu umowy w wyznaczonym terminie co wiąże się z brakiem złożenia ofert.
Zentrale Elemente des Verfahrens: przetarg nieograniczony art. 132 ustawy prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1 DOSTAWA KOMORY KLIMATYCZNEJ
Beschreibung: KOMORA KLIMATYCZNEJ - 3 KPL.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2 DOSTAWA KALIBRATORA SEKUNDOMIERZY
Beschreibung: KALIBRATOR SEKUNDOMIERZY - 9 KPL.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ NR 3 DOSTAWA KALIBRATORA TESTERÓW BEZPIECZŃSTWA ELEKTRYCZNEGO
Beschreibung: KALIBRATOR TESTERÓW BEZPIECZŃSTWA ELEKTRYCZNEGO - 4 KPL.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ NR 4 DOSTAWA HYDRAULICZNEGO ZADAJNIKA CIŚNIENIA
Beschreibung: HYDRAULICZNY ZADAJNIK CIŚNIENIA - 15 KPL.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ NR 5 DOSTAWA PNEUMATYCZNEGO ZADAJNIKA CIŚNIENIA
Beschreibung: PNEUMATYCZNY ZADAJNIK CIŚNIENIA - 15 KPL.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ NR 6 DOSTAWA ZESTAWU CIŚNIENIOMIERZY ELEKTRONICZNYCH
Beschreibung: ZESTAW CIŚNIENIOMIERZY ELEKTRONICZNYCH - 15 KPL.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ NR 7 DOSTAWA ZESTAWU KALIBRATORÓW TERMOMETRÓW
Beschreibung: ZESTAW KALIBRATORÓW TERMOMETRÓW - 3 KPL.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 7
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ NR 8 DOSTAWA PRZENOŚNEGO GENERATORA WILGOTNOŚCI I TEMEPERATURY
Beschreibung: PRZENOŚNY GENERATOR WILGOTNOŚCI I TEMEPERATURY - 3 KPL.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 8
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ NR 9 DOSTAWA MIKROSKOPU POMIAROWEGO CNC
Beschreibung: MIKROSKOP POMOIAROWY CNC - 2 KPL.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ NR 10 DOSTAWA STANOWISKA DO POMIARU MOCY I ENERGII PROMIENIOWANIA LASEROWEGO
Beschreibung: STANOWISKO DO POMIARU MOCY I ENERGII PROMIENIOWANIA LASEROWEGO - 2 KPL.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 10
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ NR 11 DOSTAWA GENERATORA FUNKCYJNEGO
Beschreibung: GENERATOR FUNKCYJNY - 4 KPL.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 11
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ NR 12 DOSTAWA ANALIZATORA WIDMA OPTYCZNEGO
Beschreibung: ANALIZATOR WIDMA OPTYCZNEGO - 1 KPL.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 12