2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uniformen BOA's gemeente Venlo
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van bedrijfskleding, specifiek het leveren van bedrijfskleding voor de BOA’s, inclusief aanverwante dienstverlening. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 228787
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Publicatie van de aankondiging van opdracht vindt plaats op TenderNed. De aanbesteding vindt plaats conform een Europese openbare aanbestedingsprocedure.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18222000 Firmenkleidung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Uniformen BOA's en Toezichthouders
Beschreibung: Levering van uniformen ten behoeve van BOA's en Toezichthouders
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18222000 Firmenkleidung, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst voor uniformen voor BOA’s en Toezichthouders wordt afgesloten voor een periode van vier (4) jaar. De gemeente Venlo heeft de mogelijkheid om de overeenkomst daarna eenzijdig met drie (3) keer één (1) jaar te verlengen. De beoogde ingangsdatum is 1 januari 2026. De keuze voor een looptijd van vier (4) jaar met verlengingsopties is gebaseerd op de gebruikelijke bestelcyclus van ongeveer drie (3) jaar. Bij de start van de opdracht wordt niet direct voor alle medewerkers nieuwe kleding besteld, omdat huidige medewerkers eerst hun bestaande uniformen volledig moeten benutten voordat zij een nieuwe bestelling mogen plaatsen. Dit beleid bevordert een efficiënter gebruik van de kleding, minimaliseert verspilling en draagt bij aan de duurzaamheidsdoelstellingen van de gemeente. Voor de opdrachtnemer biedt deze contractduur de mogelijkheid om tenminste twee (2) bestelcycli uit te voeren (dit is geen garantie), wat bijdraagt aan de rendabiliteit van de opdracht. Daarnaast biedt een langere looptijd extra ruimte voor investeringen in duurzame oplossingen binnen de overeenkomst.