2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Baranowo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup (dostawa) fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 wraz ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Baranowo . 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: OSP.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup (dostawa) fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 wraz ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Baranowo. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 3 do SWZ. 3. Miejsce dostawy: siedziba Zamawiającego lub miejsce wskazane przez Wykonawcę na terytorium RP.