See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok
Beschreibung: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok
Interne Kennung: 43-V-11/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Osijek - investicije
Beschreibung: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Osijek - investicije
Interne Kennung: 43-V-11/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenske jedinice Valpovo i Beli Manastir - investicije
Beschreibung: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenske jedinice Valpovo i Beli Manastir - investicije
Interne Kennung: 43-V-11/26-2
Los: LOT-0003
Titel: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Đakovo - investicije
Beschreibung: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Đakovo - investicije
Interne Kennung: 43-V-11/26-3
Los: LOT-0004
Titel: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenske jedinice Našice, Orahovica i Donji Miholjac - investicije
Beschreibung: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenske jedinice Našice, Orahovica i Donji Miholjac - investicije
Interne Kennung: 43-V-11/26-4
Los: LOT-0005
Titel: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Osijek - priključci
Beschreibung: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Osijek - priključci
Interne Kennung: 43-V-11/26-5
Los: LOT-0006
Titel: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Valpovo i Beli Manastir - priključci
Beschreibung: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Valpovo i Beli Manastir - priključci
Interne Kennung: 43-V-11/26-6
Los: LOT-0007
Titel: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Đakovo - priključci
Beschreibung: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Đakovo - priključci
Interne Kennung: 43-V-11/26-7
Los: LOT-0008
Titel: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Našice, Orahovica i Donji Miholjac - priključci
Beschreibung: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Našice, Orahovica i Donji Miholjac - priključci
Interne Kennung: 43-V-11/26-8
Los: LOT-0009
Titel: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Vinkovci i Županja
Beschreibung: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Vinkovci i Županja
Interne Kennung: 43-V-11/26-9
Los: LOT-0010
Titel: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Vukovar i Ilok
Beschreibung: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Vukovar i Ilok
Interne Kennung: 43-V-11/26-10
Los: LOT-0011
Titel: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Područje sjedišta Elektre Slavonski Brod
Beschreibung: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Područje sjedišta Elektre Slavonski Brod
Interne Kennung: 43-V-11/26-11
Los: LOT-0012
Titel: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Nova Gradiška
Beschreibung: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Nova Gradiška
Interne Kennung: 43-V-11/26-12
Los: LOT-0013
Titel: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Virovitica I i II
Beschreibung: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Virovitica I i II
Interne Kennung: 43-V-11/26-13
Los: LOT-0014
Titel: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Slatina
Beschreibung: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Terenska jedinica Slatina
Interne Kennung: 43-V-11/26-14
Los: LOT-0015
Titel: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Elektra Požega - niskogradnja
Beschreibung: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Elektra Požega - niskogradnja
Interne Kennung: 43-V-11/26-15
Los: LOT-0016
Titel: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Elektra Požega - Podizanje stupova
Beschreibung: Građevinski radovi na izgradnji i rekonstrukciji distribucijske elektroenergetske mreže za grupu područja Istok - Elektra Požega - Podizanje stupova
Interne Kennung: 43-V-11/26-16