2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami do budynków przy ul. Strążyskiej, Regle, Bogdańskiego w Zakopanem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przebudowa metodą bezwykopową sieci kanalizacji sanitarnej przy ul. Strążyskiej, Bogdańskiego, Regle w Zakopanem. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie przebudowy sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami do budynków o łącznej długości 3 789,20 m w tym : Ø 250 mm – 100,90 m, Ø 200 mm – 1 809,10 m, Ø 150 mm – 1 879,20 m, Przebudowa studni kanalizacyjnych – 232 szt. Uwaga!. Wykonawca w ofercie winien wskazać technologię wykonania przebudowy kanalizacji wybraną spośród technologii wskazanych w dokumentacji technicznej. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawiera: a) Projekt wykonawczy Bezwykopowa przebudowa sieci i przyłączy kanalizacji sanitarnej przy ul. Strążyskiej, Bogdańskiego, Regle w Zakopanem - Załącznik nr I do SWZ. b) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.-Załącznik nr II do SWZ. Dokumentacja wymieniona w pkt. 3.3 SWZ, zwana dalej „dokumentacją projektową” lub „dokumentacją techniczną” stanowi integralną część SWZ oraz wzoru umowy.
Interne Kennung: 14S/Strążyska/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego z możliwością prowadzenia negocjacji o wartości szacunkowej nieprzekraczającej kwot określonych w art. 2 ust. 1 pkt. 2) Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1605) w oparciu o zapisy Regulaminu Udzielania Zamówień Sektorowych SEWiK.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 3 789,2 Meter