564947-2025 - Abschlussbekanntmachung
Polen – Wasserzähler – Dostawa wodomierzy ultradźwiękowych.
Bekanntmachung über die Auftragsausführung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wodomierzy ultradźwiękowych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ultradźwiękowych wodomierzy do wody zimnej wraz z niezbędnym osprzętem i oprogramowaniem do zdalnego odczytu radiowego.
Interne KennungZAM 3/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
LosLOT-0000