See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa narzędzi jednorazowego użytku do Pracowni endoskopowej
Beschreibung: Dostawa narzędzi jednorazowego użytku do Pracowni endoskopowej
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Balony do poszerzania - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Balony do achalazji - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Prowadniki do przełyku - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Poszerzadła mechaniczne, cewnik do do dróg żółciowych- szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Koszyk do usuwaniazłogów - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Protezy samosprężalne - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: ECPW protezy plastikowe, szczoteczki cytologiczne - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Protezy plastikowe trzustkowe i żółciowe - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: ECPW narzędzia jednorazowe - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: ECPW -Sfinkterotom obrotowy - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: ECPW Litotryptor - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: ECPW - Koszyk z możliwością litotrypsji - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Litotryptor awaryjny Soehendra - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Osłonka wideodoudenoskopu - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Gastropeksja - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Zestawy do opaskowania żylaków - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Klipsownica jednorazowego użytku - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Klipsownica jednorazowego użytku II - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Narzędzia do ESD - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Proszek hempstatyczny oraz zapobiegający krwawieniom - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Akcesoria do EUS - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Igły biopsyjna EUS FNB - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: Balony do endoskopu EUS - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: Polipektomia - pętle jednorazowe - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: Pętle monofilamentowe - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Siatki do odzyskiwania polipów - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: Pułapki do odzyskiwania polipów - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: Tusz do tatuażu - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Beschreibung: Kleszcze chwytające - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Beschreibung: Szczoteczki do mycia endoskopów - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Beschreibung: Szczoteczki do mycia endoskopów EUS - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Beschreibung: Zawory biopsyjne - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Beschreibung: Zawory ssące i woda- powietrze - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34
Beschreibung: Testy urazowe - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Beschreibung: Igły endoskopowe do ostrzykiwania - szczegółowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36
Beschreibung: Sondaodżywczo-odbarczająca - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37
Beschreibung: Elektrody neutralne - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38
Beschreibung: Sonda argonowa ERBE - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39
Beschreibung: Klipsy do leczenia perforacji - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40
Beschreibung: Szczypce jednorazowe - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41
Beschreibung: Ustniki - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42
Beschreibung: Sonda bipolarna do hemostazy - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43
Beschreibung: Proszek do hemostazy- szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44
Beschreibung: Narzędzia do zamykania perforacji lub ubytków - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ