564949-2025 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Geräte – Rehabilitační zdravotnické vybavení – Přístavba jižního křídla budovy D - II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rehabilitační zdravotnické vybavení – Přístavba jižního křídla budovy D - II.
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka rehabilitačního zdravotnického vybavení do objektu „Přístavba jižního křídla budovy D – Rehabilitační ústav Kladruby“, v rozsahu této zadávací dokumentace a jejích příloh a včetně kupní smlouvy. Předmětem této veřejné zakázky je rovněž doprava předmětu plnění na místo dodávky, jejich případná montáž a uvedení do plně funkčního stavu a rozmístění v místnostech „Přístavby jižního křídla budovy D – Rehabilitační ústav Kladruby“ dle pokynů zadavatele.
Interne Kennung: 01_RÚ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Kolejnicový, zvedací, transportní systém
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka kolejnicového, zvedacího, transportního systému.
Interne Kennung: 01f_RÚ
Los: LOT-0002
Titel: část I. - Rehabilitační lehátka
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka 4 kusů rehabilitačních lehátek.
Interne Kennung: 01a_RÚ
Los: LOT-0003
Titel: část II. - Zpětnovazebné systémy a virtuální realita
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka digitálního zrcadla s okamžitou zpětnou vazbou v počtu 1 kusu, 1 sady rehabilitačních posilovacích strojů na pneumatickém principu včetně softwarového a hardwarového řešení pro centrální propojení těchto strojů a rehabilitačního terapeutického chodníku se zpětnou vazbou v počtu 1 kusu.
Interne Kennung: 01b_RÚ
Los: LOT-0004
Titel: Přístroje pro pohybovou terapii končetin
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka bicyklových ergometrů v počtu 2 kusů, motodlahy horní končetiny pro předloktí, zápěstí, palec a ostatní prsty v počtu 1 kusu a motomedů pro horní a dolní končetiny v počtu 3 kusů.
Interne Kennung: 01c_RÚ
Los: LOT-0005
Titel: Rehabilitační závěsný cvičební systém
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka rehabilitačního závěsného cvičebního systému v počtu 1 kusu.
Interne Kennung: 01d_RÚ
Los: LOT-0006
Titel: Kombinovaný přístroj pro elektroterapii a ultrazvuk
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka kombinovaného přístroje pro elektroterapii a ultrazvuk v počtu 1 kusu.
Interne Kennung: 01e_RÚ