See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst ondersteuning dienst interne audit
Beschreibung: Het auditcomité van AZ Groeninge rapporteert aan het bestuursorgaan. Voor de ondersteuning van het auditcomité wenst AZ Groeninge een tijdelijk ondersteuning van 1 interne auditor. Deze ondersteuning situeert zich op een drietal vakken : 1. Uitvoering van steekproefcontroles op fraudegevoelige procedures (betalingen, facturatie, onkostennota’s, handtekeningbevoegdheid, …) 2. Ondersteuning van recurrente opdrachten voor het auditcomité (opmaken jaarlijkse auditplan, opmaak agenda en verslag auditcomité, begeleiding en opvolging jaarlijkse risico-analyse, opvolging externe audits) 3. Begeleiding en/of uitvoering ad hoc opdrachten vanuit het auditcomité
Interne Kennung: PPP0UV-848/6346/2026/884
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/884_1