564960-2025 - Wettbewerb
Polen – Betankung von Fahrzeugen – SUKCESYWNE TANKOWANIE POJAZDÓW I SPRZĘTU ZAMAWIAJĄCEGO okresie od 01-01-2026r. do 31-12-2028r. NA STACJACH PALIW WYKONAWCY
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSUKCESYWNE TANKOWANIE POJAZDÓW I SPRZĘTU ZAMAWIAJĄCEGO okresie od 01-01-2026r. do 31-12-2028r. NA STACJACH PALIW WYKONAWCY
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług objętych zadaniem pn. >>SUKCESYWNE TANKOWANIE POJAZDÓW I SPRZĘTU ZAMAWIAJĄCEGO okresie od 01-01-2026r. do 31-12-2028r. NA STACJACH PALIW WYKONAWCY<<, polegających na tankowaniu paliw płynnych w systemie bezgotówkowej sprzedaży (np. z wykorzystaniem kart magnetycznych lub mikroprocesorowych umożliwiających co najmniej bezgotówkowe płacenie za tankowanie a także rejestrację danych dot. pojazdu, daty, godziny tankowania, rodzaju i ilości pobranego paliwa oraz kwoty transakcji), w tym: a) Zadanie 1: Sukcesywne tankowanie oleju napędowego do pojazdów i sprzętu zamawiającego w łącznej ilości ok. 510 tysięcy litrów oleju w okresie realizacji zamówienia; b) Zadanie 2: Sukcesywne tankowanie benzyny bezołowiowej do pojazdów zamawiającego w łącznej ilości ok. 7,5 tysiąca litrów benzyny w okresie realizacji zamówienia. 1.2. Szczegółowy opis, zakres, warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ oraz Ogólne (projektowane) postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ. 1.3. Główne aspekty procedury oraz warunki udziału w postępowaniu i podstawy wykluczenia z postępowania zawarte w Dokumentach zamówienia.
Interne Kennung2131.4.2025/KL
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712600 Betankung von Fahrzeugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09132100 Bleifreies Benzin, 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług objętych zadaniem pn. >>SUKCESYWNE TANKOWANIE POJAZDÓW I SPRZĘTU ZAMAWIAJĄCEGO okresie od 01-01-2026r. do 31-12-2028r. NA STACJACH PALIW WYKONAWCY<<, polegających na tankowaniu paliw płynnych w systemie bezgotówkowej sprzedaży (np. z wykorzystaniem kart magnetycznych lub mikroprocesorowych umożliwiających co najmniej bezgotówkowe płacenie za tankowanie a także rejestrację danych dot. pojazdu, daty, godziny tankowania, rodzaju i ilości pobranego paliwa oraz kwoty transakcji), w tym: a) Zadanie 1: Sukcesywne tankowanie oleju napędowego do pojazdów i sprzętu zamawiającego w łącznej ilości ok. 510 tysięcy litrów oleju w okresie realizacji zamówienia; b) Zadanie 2: Sukcesywne tankowanie benzyny bezołowiowej do pojazdów zamawiającego w łącznej ilości ok. 7,5 tysiąca litrów benzyny w okresie realizacji zamówienia. 1.2. Szczegółowy opis, zakres, warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ oraz Ogólne (projektowane) postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134000 Gasöle, 09132100 Bleifreies Benzin, 30163100 Tankstellenkreditkarten
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w okresie realizacji zamówienia z opcji o których mowa w Art. 441 ustawy Pzp. a) a) Zastosowanie prawa opcji oznacza, że prognozowana w pkt. 1 powyżej ilość paliw może ulec zwiększeniu, przy czym wartość opcji nie przekroczy kwoty 461196,00 PLN netto. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. b) Warunki skorzystania z prawa opcji: 1) Skorzystanie z zamówienia opcjonalnego (prawa opcji) uzależnione będzie od aktualnych potrzeb Zamawiającego, w okresie trwania umowy tj. wystąpienie uzasadnionej konieczność zwiększenia ilości zakupu paliw będących przedmiotem zamówienia i uzyskanie przez zamawiającego środków finansowych umożliwiających ich zakup. 2) O zamiarze skorzystania z prawa opcji, jego zakresie i terminach realizacji usług opcjonalnych Zamawiający poinformuje Wykonawcę pisemnie, w formie oświadczenia woli. 3) Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego i/lub wyczerpaniu kwoty wynagrodzenia określonej w umowie – jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji, określonego w punkcie 1.4. lit. a) powyżej i wyłącznie w okresie trwania umowy. 4) Jeżeli zamawiający skorzysta z prawa opcji obowiązkiem umownym Wykonawcy jest wykonanie świadczenia w zakresie objętym wykorzystanym prawem opcji. Wykonawcy zobowiązani są do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w SWZ i umowie. 5) W przypadku skorzystania przez zamawiającego z prawa opcji rozliczenie usługi nastąpi przy zastosowaniu stawek określonych w ofercie Wykonawcy i wykazanych w zawartej umowie. 6) Na potrzeby tego zamówienia skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy.