See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 27/ZP/2026 Dostawa urządzeń komputerowych, stacji roboczych, notebooków, drukarki, serwerów, tabletów, ebooków dla Uniwersytetu Łódzkiego
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa urządzeń komputerowych, stacji roboczych, notebooków, drukarki, serwerów, tabletów, ebooków dla Uniwersytetu Łódzkiego. 4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Arkuszu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 4.3. Dostawa obejmuje sprzęt fabrycznie nowy i nie używany. 4.4. Pod pojęciem „dostawa” należy rozumieć dostarczenie na własny koszt i ryzyko urządzeń wymaganych przez Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211400 Computerkonfigurationen, 30213100 Tragbare Computer, 30232110 Laserdrucker, 30214000 Arbeitsplätze, 48820000 Server, 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych, stacji roboczych, notebooków, drukarki, serwerów, tabletów, ebooków dla Uniwersytetu Łódzkiego
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa urządzeń komputerowych, stacji roboczych, notebooków, drukarki, serwerów, tabletów, ebooków dla Uniwersytetu Łódzkiego. 4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Arkuszu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 4.3. Dostawa obejmuje sprzęt fabrycznie nowy i nie używany.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 4.18. Zamawiający informuje, że działając na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy przy realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje wykorzystanie prawa opcji w częściach 1 - 5. Zamówienia opisane szczegółowo w Załączniku nr 1 do SWZ będą stanowić 100% wartości całości zamówienia w danej części (tzw. zamówienie podstawowe). Ponadto dodatkowe maksymalnie 100% wartości umowy będzie realizowane jako (tzw. zamówienie opcjonalne). Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał, gdy zajdzie taka konieczność, w zależności od potrzeb, jedynie w przypadku wykorzystania całości kwoty zamówienia podstawowego w czasie obowiązywania umowy. W celu uruchomienia prawa opcji Zamawiający w momencie gdy zostanie wykorzystane 100% wartości zamówienia podstawowego złoży Wykonawcy drogą mailową oświadczenie woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji. Nie jest wymagana zgoda Wykonawcy na wykonanie prawa opcji.
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005