See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van diverse forensische materialen voor de Zorgcentra na Seksueel Geweld
Beschreibung: Deze raamovereenkomst heeft betrekking op de levering van een reeks forensische materialen aan de partnerziekenhuizen van de Zorgcentra na Seksueel Geweld (ZSG). Deze centra zijn verspreid over heel België.
Interne Kennung: IEFH.CC.035_2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33950000 Klinische Forensikausrüstung und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18937100 Verpackungsbeutel, 30199230 Briefumschläge, 33951000 Material für Postmortem-Fingerabdrücke oder Druckmaterial, 33954000 Sets zur biologischen Beweissammlung, 30199400 Selbstklebendes oder gummiertes Papier, 19520000 Kunststoffprodukte, 33198200 Sterilisationstaschen oder -hüllen aus Papier, 39830000 Reinigungsmittel, 37823900 Kraftliner, 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte, 39831100 Öldispersanten, 33100000 Medizinische Geräte, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 38911000 Manuelle Tupfer-Test-Kits
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IEFH.CC.035_2 - 1 Plastic zakken
Beschreibung: Dit zijn plastic zakjes waarin de wattenstaafjes worden gestoken na het nemen van stalen bij slachtoffers. Deze zakken kunnen in de diepvriezer bewaard worden wanneer de kleren van het slachtoffer vochtig zijn. Ze kunnen ook gebruikt worden om natte kleren in te bewaren als de ZSG-infrastructuur het drogen niet toelaat.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 18937100 Verpackungsbeutel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
Los: LOT-0010
Titel: IEFH.CC.035_2 - 10 A0 paper folded to A4
Beschreibung: Dit zijn vellen papier van A0-formaat die gevouwen zijn tot A4- formaat. Ze worden gebruikt om de sporen te verzamelen die op het slachtoffer aanwezig zijn, wanneer die zich uitkleedt. Als de kleren niet vochtig zijn, wordteen wit vel papier gebruikt. Dit wordt opengevouwen, op de grond gelegd en dan weer opgevouwen.
Interne Kennung: 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37823900 Kraftliner
Los: LOT-0011
Titel: IEFH.CC.035_2 - 11 Wegwerppincetten om DNA-overdracht te voorkomen
Beschreibung: Deze pincetten worden gebruikt om de tapes van de kleding van de slachtoffers, haren op hun lichaam of kleding te verwijderen en tegelijkertijd mogelijke besmetting te voorkomen. Een wegwerpbaar pincet helpt ook om besmetting te voorkomen. De pincetten moeten de volgende kenmerken hebben: • bestemd zijn voor eenmalig gebruik; • DNA-vrij zijn; • individueel verpakt zijn; • gemaakt zijn van een materiaal dat voorkomt dat DNA van het pincet wordt overgedragen op de voorwerpen die ermee worden gehanteerd.
Interne Kennung: 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0002
Titel: IEFH.CC.035_2 - 2 Kraftpapier zakken en enveloppen
Beschreibung: Dit zijn bruine kraftpapieren zakken die worden gebruikt om de verschillende kledingstukken van de slachtoffers in te pakken. Bruine enveloppen van kraftpapier worden gebruikt om hoofdhaar en lichaamshaar in te verzamelen. Zie punt 27 van het bestek voor verschillende kledingsstukken.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18937100 Verpackungsbeutel
Los: LOT-0003
Titel: IEFH.CC.035_2 - 3 Verticale versterkte afroller voor kraftpapier met snijsysteem, beschermkap en rol kraftpapier
Beschreibung: POST A: Kraftpapierafroller met geïntegreerd snijsysteem Dit is een verticale afroller met een geïntegreerd snijsysteem om: • Rollen kraftpapier op de door de gebruiker gewenste lengte snijden; • Af te rollen op de rol. De afroller moet: • Uitgerust zijn met een efficiënt snijsysteem om gemakkelijk handmatig de gewenste lengte af te snijden, plus een hoes om de rol kraftpapier te beschermen. POST B: Rollen kraftpapier Dit betreft bruin kraftpapier op rol. Dit kraftpapier wordt gebruikt om de sporen op te vangen die op het slachtoffer aanwezig zijn en die op de grond vallen als het slachtoffer zich uitkleedt. Een vel kraftpapier wordt gebruikt als de kleren vochtig zijn (bijvoorbeeld bebloed). Dit wordt op de grond gelegd, opgevouwen en in de diepvriezer bewaard. De rollen kraftpapier moeten de volgende eigenschappen hebben: • Aangeboden worden in rollen; • Waterdicht zijn; • Bestand zijn tegen bevriezing; • Gemaakt zijn van bruin kraftpapier. POST C: Beschermkap voor afroller Dit betreft een beschermkap voor de rol en de snijder om elk risico op contaminatie te vermijden
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: IEFH.CC.035_2 - 4 Zelfklevende veiligheidsstrips
Beschreibung: Dit zijn zelfklevende veiligheidsstrips, geleverd op kleine rolletjes, die kunnen worden gebruikt om plastic en kraftpapieren zakken af te sluiten wanneer dat nodig is. De veiligheidsstrips moeten de volgende eigenschappen hebben: • Voorzien zijn van kleefmiddel dat aan plastic en papieren oppervlakken kleeft; • Een markering op de zak achterlaten wanneer de plakstrip wordt verwijderd; • In de vorm van een rolletje; • Met de hand afscheurbaar; • Bestand zijn tegen bevriezing.
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199400 Selbstklebendes oder gummiertes Papier
Los: LOT-0005
Titel: IEFH.CC.035_2 - 5 Sampling swabs
Beschreibung: Dit zijn swabs waarmee, indien nodig, rechtstreeks stalen (waaronder DNA) van het slachtoffer kunnen worden genomen. We zijn op zoek naar 3 verschillende types. POST A: Grote steriele swabs Dit zijn droge flocked swabs met lange steel en buisjes om stalen te nemen, meer specifiek bij gevallen van seksueel geweld, wanneer het bijvoorbeeld nodig is om hoger in de vagina stalen te nemen. Deze swabs moeten de volgende kenmerken hebben: • Steriel zijn; • Ontworpen zijn voor forensische staalafname; • DNA-vrij zijn; • Een steel van minstens 120 mm lang hebben; • Voorzien zijn van een hermetisch gesloten transportkoker; • Een staalafnamepunt voor absorptie van de stalen hebben; • Bestand zijn tegen bevriezing; • Individueel verpakt zijn. POST B: Droge flocked swabs Met deze droge flocked swabs kunnen stalen worden genomen van alle delen van het lichaam. Deze swabs moeten de volgende kenmerken hebben: • Steriel zijn; • DNA-vrij zijn; • Ontworpen zijn voor forensische staalafname; • Voorzien zijn van een hermetisch afgesloten transportbuis; • Voorzien zijn van een samengesteld nylon staalafnamepunt voor absorptie van de stalen; • Vorstbestendig zijn. POST C: Swabs voor nagelstalen Dit zijn droge flocked swabs met een specifieke vorm, waarmee stalen onder de vingernagels genomen kunnen worden. Deze swabs moeten de volgende kenmerken hebben: • Steriel zijn; • DNA-vrij zijn; • Ontworpen zijn voor forensische staalafname; • Voorzien zijn van een hermetisch afgesloten transportbuis; • Voorzien zijn van een samengesteld nylon staalafnamepunt voor absorptie van de stalen; • Een specifieke vorm hebben om stalen te kunnen nemen onder menselijke vingernagels; • Vorstbestendig zijn.
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33954000 Sets zur biologischen Beweissammlung
Los: LOT-0006
Titel: IEFH.CC.035_2 - 6 Vaginal specula
Beschreibung: Dit zijn steriele plastic specula die nodig zijn als er hoger in de vagina van het slachtoffer stalen moeten worden genomen. We zijn op zoek naar 3 verschillende maten voor verschillende vaginagroottes. POST A: Zeer kleine vaginale specula (virgin) De specula in deze post moeten de volgende kenmerken hebben: • zijn bedoeld voor gynaecologisch gebruik; • zijn transparant van kleur; • zijn individueel verpakt; • zijn bestemd voor eenmalig gebruik; • zijn DNA-vrij; • zijn minder dan 24 mm in diameter. POST B: Kleine specula (small) De specula in deze post moeten de volgende kenmerken hebben: • zijn bedoeld voor gynaecologisch gebruik; • zijn transparant van kleur; • zijn individueel verpakt; • zijn bestemd voor eenmalig gebruik; • zijn DNA-vrij; • hebben een diameter tussen 25 en 28 mm. POST C: Middelgrote tot grote specula De specula in deze post moeten de volgende kenmerken hebben: • zijn bedoeld voor gynaecologisch gebruik; • zijn transparant van kleur; • zijn individueel verpakt; • zijn bestemd voor
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0007
Titel: IEFH.CC.035_2 - 7 Ontsmettingsdoekjes en -sprays om DNA-overdracht en te voorkomen
Beschreibung: Dit betreffen ontsmettingsdoekjes en -sprays die DNA-overdracht en kruisbesmetting voorkomen. Ze zorgen voor de vernietiging van DNA en voor de reiniging van de ruimte waar de zorg wordt verleend tussen elk slachtofferbezoek, om elke DNA-besmetting te vermijden. Dit geldt bijvoorbeeld ook voor forensische stoelen en gebruikt materiaal zoals de latten. POST A: Doekjes Deze doekjes voldoen aan punt 4.3 van de laatste versie van de ISO 18385-norm die productie-eisen specificeert voor producten die worden gebruikt voor het verzamelen, opslaan en analyseren van biologisch materiaal in de forensische genetica. Ze moeten geschikt zijn voor gebruik op de meeste oppervlakken in een forensische onderzoeksruimte. POST B: Sprays Deze sprays voldoen aan punt 4.3 van de laatste versie van de ISO 18385-norm die de productie-eisen specificeert voor producten die worden gebruikt voor het verzamelen, opslaan en analyseren van biologisch materiaal in de forensische genetica. Ze moeten geschikt zijn voor gebruik op de meeste oppervlakken in een forensische onderzoeksruimte. De sprays worden geleverd in verpakkingen van minder dan 1 liter.
Interne Kennung: 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Los: LOT-0008
Titel: IEFH.CC.035_2 - 8 Bedrukte fotografische latten
Beschreibung: Dit zijn latjes die gebruikt worden om de grootte van laesies op foto's te meten en referentiepunten te bieden. Ze moeten de volgende kenmerken hebben: • Semi-rigide; • Bestand tegen corrosieve desinfectie; • Afwasbaar. We zijn op zoek naar 2 verschillende types: POST A: Kleine fotografische latjes POST B: Lvormige bedrukte latten (ideaal 15 x 20cm)
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: IEFH.CC.035_2 - 9 Minitapes voor DNA-afname
Beschreibung: Dit zijn minitapes waarmee sporen rechtstreeks van kledij kunnen worden gehaald, als het slachtoffer zich niet wil uitkleden en/of hun kleding niet wil afgeven. Deze minitapes voldoen aan punt 4.2 van de laatste versie van de ISO 18385-norm die productie-eisen specificeert voor producten die worden gebruikt voor het verzamelen, opslaan en analyseren van biologisch materiaal in de forensische genetica. Ze moeten ongeveer 70 x 15 mm groot zijn Ze worden geleverd met een plastic potje om ze in op te bergen.
Interne Kennung: 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33950000 Klinische Forensikausrüstung und Zubehör