564980-2026 - Ergebnis
Slowenien – Computeranlagen und Zubehör – VZPOSTAVITEV DINAMIČNEGA NABAVNEGA SISTEMA ZA NAKUP PRENOVLJENE IN NOVE ELEKTRONSKE PISARNIŠKE OPREME
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZPOSTAVITEV DINAMIČNEGA NABAVNEGA SISTEMA ZA NAKUP PRENOVLJENE IN NOVE ELEKTRONSKE PISARNIŠKE OPREME
Beschreibung: VZPOSTAVITEV DINAMIČNEGA NABAVNEGA SISTEMA ZA NAKUP PRENOVLJENE IN NOVE ELEKTRONSKE PISARNIŠKE OPREME. 1. kategorija je pridržana za socialna podjetja.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: VZPOSTAVITEV DINAMIČNEGA NABAVNEGA SISTEMA ZA NAKUP PRENOVLJENE IN NOVE ELEKTRONSKE PISARNIŠKE OPREME
Interne Kennung: 526542