See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KU.241/wr8_2025/KK - Dzierżawa 100 sztuk fabrycznie nowych, miejskich autobusów niskopodłogowych, napędzanych silnikiem diesla wraz z wyposażeniem dodatkowym.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa 100 sztuk fabrycznie nowych, miejskich autobusów niskopodłogowych, napędzanych silnikiem diesla wraz z wyposażeniem dodatkowym (w tym 42 sztuk autobusów MEGA i 58 sztuk MAXI).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KU.241/wr8_2025/KK - Dzierżawa 100 sztuk fabrycznie nowych, miejskich autobusów niskopodłogowych, napędzanych silnikiem diesla wraz z wyposażeniem dodatkowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa 100 sztuk fabrycznie nowych, miejskich autobusów niskopodłogowych, napędzanych silnikiem diesla wraz z wyposażeniem dodatkowym.