2. Verfahren
Verfahren
Titel: Održavanje i dokup Microsoft licenci
Beschreibung: Nabava novih i nastavak održavanja postojećih Microsoft licenci, putem Enterprise ugovora (Enterprise Agreement), sukladno tehničkim specifikacijama, predviđenim količinama i ostalim traženim uvjetima navedenima u Dokumentaciji o nabavi, na razdoblje od 3 (tri) godine.
Interne Kennung: VV 002-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000