2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Broker dienstverlening
Beschreibung: SR is op zoek naar één (1) partij die kan ontzorgen bij het werven, selecteren en/of inzetten van Inhuurprofessionals. Opdrachtnemer is ook verantwoordelijk voor de administratieve afhandeling van het gehele proces. Opdrachtnemer is juridisch geen werkgever van Inhuurprofessionals. SR verwacht de komende jaren bijvoorbeeld, maar niet uitsluitend de volgende functies in te huren: inkoop, ICT advies, projectmanagement, bouwkundig advies, financiële dienstverlening, opleiding en coaching en marketing en communicatieadvies. De duur van de opdrachten kan zowel aaneengesloten als niet aaneengesloten zijn. Tevens is een doelstelling van deze aanbesteding dat alle inhuur van Inhuurprofessionals rechtmatig, doelmatig en transparant wordt vormgegeven. SR wenst optioneel detavast-constructies in te zetten via Opdrachtnemer. Waarbij Opdrachtnemer nooit juridisch werkgever is. zie beschrijvend document
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: SR is voornemens om met één partij een Raamovereenkomst af te sluiten. De aanvangsdatum van de overeenkomst is 1 september 2026. De initiële looptijd van de overeenkomst bedraagt twee (2) jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 augustus 2028 zonder dat hiervoor schriftelijke opzegging door SR is vereist.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: EA Broker dienstverlening
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
564994-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – EA Broker dienstverlening
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Broker dienstverlening
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: