2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie zieleni niskiej i wysokiej w pasach drogowych na terenie miasta Świętochłowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na całorocznym utrzymaniu zieleni niskiej i wysokiej w obrębie dróg powiatowych, gminnych oraz wewnętrznych będących w zarządzie Prezydenta Miasta Świętochłowice. Zamówienie obejmuje: 1) utrzymanie czystości na terenach zieleni w pasie drogowym poprzez usuwanie wszelkich zanieczyszczeń, w tym m.in.: zbieranie śmieci (wszelkiego rodzaju opakowań, papierów, puszek, butelek, szkła, worków, folii, niedopałków, kapsli, gruzu. itp.), gałęzi, palików, posuszu, kamieni, zwierzęcych odchodów, resztek pokarmów, porzuconych lub zgubionych ładunków i odpadów mało i wielkogabarytowych, oraz innych zanieczyszczeń wynikających z ruchu pieszego i kołowego w tym powstałych w wyniku wypadków i kolizji drogowych. 2) wiosenne wygrabienie liści oraz uschniętych traw z powierzchni trawników oraz skupin krzewów i żywopłotów wraz z obszarami zadrzewionymi, 3) czterokrotne koszenie trawników w okresie od marca do listopada, 4) usuwanie samosiewów drzew, odrostów korzeniowych i chwastów wokół drzew, krzewów, słupów oświetleniowych, znaków drogowych, barier oraz obiektów małej architektury, 5) pielęgnację oraz formowanie żywopłotów i krzewów wraz z pieleniem oraz różanek, 6) likwidację przedeptów i ubytków trawy wraz z odtworzeniem zdewastowanych trawników, 7) jesienne wygrabienie liści. 8) jesienna obsada cebulkami krokusa wskazanych terenów. 9) likwidację przedeptów i ubytków trawy wraz z odtworzeniem zdewastowanych trawników, 10) oznakowanie i zabezpieczanie miejsca wykonywania prac oraz zapewnienie bezpieczeństwa pracy. 11) wycinkę wraz z frezowaniem pnia, cięcia pielęgnacyjne, sanitarne oraz techniczne drzew, w tym w trybie awaryjnym, oraz usuwanie krzewów. 12) zakup od Zamawiającego drewna z wycinki, 13) pielęgnację nasadzonych drzew i krzewów, 14) wymianę i uzupełnianie palików i wiązań na drzewach nie objętych pielęgnacją. 15) nasadzenie drzew. 16) usuwanie odrostów na drzewach. 17) sadzenie krzewów. 18) przesadzanie drzew.
Interne Kennung: INZP.271.27.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77342000 Heckenschnitt, 77314100 Anlegen von Rasen, 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 77211500 Baumpflege, 77211400 Fällen von Bäumen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na całorocznym utrzymaniu zieleni niskiej i wysokiej w obrębie dróg powiatowych, gminnych oraz wewnętrznych będących w zarządzie Prezydenta Miasta Świętochłowice. Zamówienie obejmuje: 1) utrzymanie czystości na terenach zieleni w pasie drogowym poprzez usuwanie wszelkich zanieczyszczeń, w tym m.in.: zbieranie śmieci (wszelkiego rodzaju opakowań, papierów, puszek, butelek, szkła, worków, folii, niedopałków, kapsli, gruzu. itp.), gałęzi, palików, posuszu, kamieni, zwierzęcych odchodów, resztek pokarmów, porzuconych lub zgubionych ładunków i odpadów mało i wielkogabarytowych, oraz innych zanieczyszczeń wynikających z ruchu pieszego i kołowego w tym powstałych w wyniku wypadków i kolizji drogowych. 2) wiosenne wygrabienie liści oraz uschniętych traw z powierzchni trawników oraz skupin krzewów i żywopłotów wraz z obszarami zadrzewionymi, 3) czterokrotne koszenie trawników w okresie od marca do listopada, 4) usuwanie samosiewów drzew, odrostów korzeniowych i chwastów wokół drzew, krzewów, słupów oświetleniowych, znaków drogowych, barier oraz obiektów małej architektury, 5) pielęgnację oraz formowanie żywopłotów i krzewów wraz z pieleniem, 6) likwidację przedeptów i ubytków trawy wraz z odtworzeniem zdewastowanych trawników, 7) jesienne wygrabienie liści. 8) jesienna obsada cebulkami krokusa wskazanych terenów. 9) likwidację przedeptów i ubytków trawy wraz z odtworzeniem zdewastowanych trawników, 10) oznakowanie i zabezpieczanie miejsca wykonywania prac oraz zapewnienie bezpieczeństwa pracy. 11) wycinkę wraz z frezowaniem pnia, cięcia pielęgnacyjne, sanitarne oraz techniczne drzew, w tym w trybie awaryjnym, oraz usuwanie krzewów. 12) zakup od Zamawiającego drewna z wycinki, 13) pielęgnację nasadzonych drzew i krzewów, 14) wymianę i uzupełnianie palików i wiązań na drzewach nie objętych pielęgnacją. 15) nasadzenie drzew. 16) usuwanie odrostów na drzewach. 17) sadzenie krzewów. 18) przesadzanie drzew.