2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laptops medewerkers incl. ondersteuning
Beschreibung: De scope van de opdracht bestaat uit: • Levering en voorbereiding van laptops; • Online portal voor garantie, onderhoud en apparatenbeheer; • Her-imagen en herstel van apparaten op schoollocaties; • Service en ondersteuning tijdens de contractperiode; • Beschikbaarheid van leenapparaten. Geraamde waarde De geschatte opdrachtwaarde is € 750.000,- voor de totale looptijd (8 jaar). Aan deze inschatting kunnen geen rechten worden ontleend. Maximale waarde De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 1.250.000,- voor de totale looptijd. De verwachting is dat deze maximale waarde niet behaald gaat worden. Opdrachtgever is gerechtigd de raamovereenkomst te beëindigen als voor het einde van de overeengekomen contractduur de genoemde maximale waarde is besteed. Opdrachtgever zal geen kosten of schadevergoeding verschuldigd zijn aan opdrachtnemer.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De scope van de opdracht bestaat uit: • Levering en voorbereiding van laptops; • Online portal voor garantie, onderhoud en apparatenbeheer; • Her-imagen en herstel van apparaten op schoollocaties; • Service en ondersteuning tijdens de contractperiode; • Beschikbaarheid van leenapparaten. Binnen de scope valt optioneel de volgende dienstverlening: • Ondersteuning bij on- en offboarding van medewerkers; • Levering van docking stations Geraamde waarde De geschatte opdrachtwaarde is € 750.000,- voor de totale looptijd (8 jaar). Aan deze inschatting kunnen geen rechten worden ontleend. Maximale waarde De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 1.250.000,- voor de totale looptijd. De verwachting is dat deze maximale waarde niet behaald gaat worden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst wenst met één inschrijver een raamovereenkomst (zie bijlage) te sluiten, in het kader waarvan gedurende vier jaar, met een optionele verlenging van maximaal één keer vier jaar, opdrachten kunnen worden geplaatst. De beoogde ingangsdatum is 1 september 2025.