565024-2025 - Ergebnis
Tschechien – Mobiltelefondienste – Mobilní služby elektronických komunikací pro Ministerstvo zdravotnictví ČR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMobilní služby elektronických komunikací pro Ministerstvo zdravotnictví ČR
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytování mobilních hlasových a datových služeb elektronických komunikací prostřednictvím sítí elektronických komunikací a zajištění souvisejících služeb v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Vorherige Bekanntmachung10679-2021
Interne Kennung34 20
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
LosLOT-0001