See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ALFAGEN - SUŠÁRNY PRO VYSOUŠENÍ KERAMICKÝCH DÍLCŮ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka dvou (2) kusů sušáren pro sušení keramických dílců (trysek) v tipshopu (dílna na přípravu trysek) pro technologii kontinuálního lití tyčí. Bližší technická specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v rámci přílohy č. 3 Zadávací dokumentace – Technické zadání.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42113161 Entfeuchter
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1