2. Verfahren
Verfahren
Titel: D0 518 Ruzyně – Suchdol – Doplňující části základní studie archeologických rizik
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování doplňujících částí studie základních archeologických rizik Stavby D0 518 Ruzyně – Suchdol. Doplňující části studie budou vycházet ze Základní studie archeologických rizik pro stavbu D0 518 Ruzyně – Suchdol, která byla vypracována Archeologickým ústavem AV Praha, v.v.i. (11/2025). Jedná se o doplňující části studie archeologických rizik: a) základní rekognoskace terénu, b) povrchové sběry, c) paleolitické povrchové sběry, d) detektorová prospekce, e) geofyzikální měření, f) letecká archeologie (dron), g) sondáž pomocí pedologického vrtáku, mikrosondáže a sondážní rýhování.
Interne Kennung: 02PT-008569
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001