565088-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych na terenie Gminy Poddębice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych na terenie Gminy Poddębice
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Poddębice. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części. CZĘŚĆ I "Świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Poddębice". Przedmiotem zamówienia są usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Poddębice, obejmujące: a) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Poddębice; b) wyposażenie w pojemniki i worki służące do zbierania odpadów komunalnych nieruchomości zamieszkałe na terenie Gminy Poddębice zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku w gminie Poddębice i bez dodatkowej opłaty na czas trwania umowy (w zabudowie jednorodzinnej na terenach miejskich i terenach wiejskich obowiązywać będzie system mieszany pojemnikowo-workowy tj. pojemnik na odpady zmieszane, worki na odpady zbierane selektywnie, w zabudowie wielorodzinnej obowiązywać będzie system pojemnikowy tj. pojemnik na odpady zmieszane, pojemniki na odpady zbierane selektywnie). Worki i pojemniki zapewnia Wykonawca nieodpłatnie; c) wyposażenie w pojemniki i worki służące do zbierania odpadów komunalnych nieruchomości zamieszkałe na terenie Gminy Poddębice w trakcie realizacji umowy zgodnie ze zgłoszeniem Zamawiającego. Dostarczenie pojemników i worków na teren wskazanych nieruchomości nastąpi w ciągu 5 dni roboczych od dnia zgłoszenia Zamawiającego. Dotyczy to sytuacji zmiany ilości i wielkości pojemników na danej nieruchomości, bądź nowych nieruchomości jeżeli pojawią się w trakcie realizacji umowy; d) zapewnienie odbioru odpadów selektywnie zebranych – każdej frakcji od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, jeśli we własnym zakresie wyposażą nieruchomość w pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Nie zwalnia to Wykonawcy z obowiązku dostarczania worków i odbioru w workach z takiej nieruchomości. e) przeprowadzenie raz na kwartał zbiórki mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz tekstyliów i odzieży w formie objazdowej – wystawki przed posesją w terminach podanych do wiadomości mieszkańców z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. CZĘŚĆ II "Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych selektywnie oraz pozostałości z segregacji z posesji pod adresem: a. Urząd Miejski w Poddębicach, ul. Łódzka 17/21, 99-200 Poddębice, b. Plac Kościuszki 27, 99-200 Poddębice, c. ul. Młynarska 5, 99-200 Poddębice, d. Centrum Turystyki i Rekreacji Kraina Bez Barier, Byczyna 45A, 99-200 Poddębice, e. Publiczne Przedszkole im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach, ul. Przejazd 19, 99-200 Poddębice, f. Publiczne Przedszkole im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach, ul. Miła 14/16, 99-200 Poddębice, g. Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie, Bałdrzychów 13A, 99-200 Poddębice, h. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Niemysłowie, Niemysłów 32a, 99-200 Poddębice, i. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach, ul. Polna 36, 99-200 Poddębice". Przedmiotem niniejszego zamówienia są usługi polegające na: - odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zbieranych selektywnie oraz pozostałości z segregacji z posesji, których adresy wskazano powyżej; - wyposażeniu ww. nieruchomości w pojemniki i kontenery oznaczone właściwym kolorem i napisem zbieranej frakcji odpadu. Pojemniki i kontenery Wykonawca zapewnia nieodpłatnie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Części I zamówienia stanowi załącznik Nr 11.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, a w zakresie Części II zamówienia – załącznik nr 11.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
5. Los
LosLOT-0001
Titel"Świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Poddębice"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Poddębice, obejmujące: a) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Poddębice; b) wyposażenie w pojemniki i worki służące do zbierania odpadów komunalnych nieruchomości zamieszkałe na terenie Gminy Poddębice zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku w gminie Poddębice i bez dodatkowej opłaty na czas trwania umowy (w zabudowie jednorodzinnej na terenach miejskich i terenach wiejskich obowiązywać będzie system mieszany pojemnikowo-workowy tj. pojemnik na odpady zmieszane, worki na odpady zbierane selektywnie, w zabudowie wielorodzinnej obowiązywać będzie system pojemnikowy tj. pojemnik na odpady zmieszane, pojemniki na odpady zbierane selektywnie). Worki i pojemniki zapewnia Wykonawca nieodpłatnie; c) wyposażenie w pojemniki i worki służące do zbierania odpadów komunalnych nieruchomości zamieszkałe na terenie Gminy Poddębice w trakcie realizacji umowy zgodnie ze zgłoszeniem Zamawiającego. Dostarczenie pojemników i worków na teren wskazanych nieruchomości nastąpi w ciągu 5 dni roboczych od dnia zgłoszenia Zamawiającego. Dotyczy to sytuacji zmiany ilości i wielkości pojemników na danej nieruchomości, bądź nowych nieruchomości jeżeli pojawią się w trakcie realizacji umowy; d) zapewnienie odbioru odpadów selektywnie zebranych – każdej frakcji od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, jeśli we własnym zakresie wyposażą nieruchomość w pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Nie zwalnia to Wykonawcy z obowiązku dostarczania worków i odbioru w workach z takiej nieruchomości. e) przeprowadzenie raz na kwartał zbiórki mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz tekstyliów i odzieży w formie objazdowej – wystawki przed posesją w terminach podanych do wiadomości mieszkańców z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Części I zamówienia stanowi załącznik Nr 11.1 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
Titel"Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych selektywnie oraz pozostałości z segregacji z posesji pod adresem: Poddębice - ul. Łódzka 17/21, Plac Kościuszki 27, ul. Młynarska 5, ul. Przejazd 19 ul. Miła 14/16, ul. Polna 36 oraz Byczyna 45A, Bałdrzychów 13A, Niemysłów 32a"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych selektywnie oraz pozostałości z segregacji z posesji pod adresem: a. Urząd Miejski w Poddębicach, ul. Łódzka 17/21, 99-200 Poddębice, b. Plac Kościuszki 27, 99-200 Poddębice, c. ul. Młynarska 5, 99-200 Poddębice, d. Centrum Turystyki i Rekreacji Kraina Bez Barier, Byczyna 45A, 99-200 Poddębice, e. Publiczne Przedszkole im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach, ul. Przejazd 19, 99-200 Poddębice, f. Publiczne Przedszkole im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach, ul. Miła 14/16, 99-200 Poddębice, g. Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie, Bałdrzychów 13A, 99-200 Poddębice, h. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Niemysłowie, Niemysłów 32a, 99-200 Poddębice, i. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach, ul. Polna 36, 99-200 Poddębice. Przedmiotem niniejszego zamówienia są usługi polegające na: - odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zbieranych selektywnie oraz pozostałości z segregacji z posesji, których adresy wskazano powyżej; - wyposażeniu ww. nieruchomości w pojemniki i kontenery oznaczone właściwym kolorem i napisem zbieranej frakcji odpadu. Pojemniki i kontenery Wykonawca zapewnia nieodpłatnie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Części II zamówienia stanowi załącznik nr 11.2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll