2. Verfahren
Verfahren
Titel: D-31/N/26 Dostawa asortymentu do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem systemu robotycznego (Blok Urologii) w okresie 24 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem systemu robotycznego (Blok Urologii) w okresie 24 miesięcy na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy.
Interne Kennung: D-31/N/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych Uzasadnienie braku podziału na części: Poszczególne elementy zamówienia są ze sobą ściśle powiązane i ich realizacja przez różnych wykonawców groziłaby brakiem kompatybilności, problemami z integracją systemów lub trudnościami w ustaleniu odpowiedzialności za wady. Ponadto podział zamówienia na mniejsze części wiązałby się z koniecznością powielania procedur odbiorowych, generowałby wyższe koszty obsługi kontraktu, zarządzania oraz wyceny ryzyka przez wykonawców. Jednocześnie podział na bardzo małe części mógłby zniechęcić duże podmioty, a wykonawcom z sektora MŚP uniemożliwić realizację zadania z uwagi na brak możliwości wykonania zamówienia z uwagi na jego specjalistyczne zastosowanie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Asortyment do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem systemu robotycznego (Blok Urologii)
Beschreibung: 1. Monopolar curved scissors, Nożyczki monopolarne zakrzywione, Wielorazowego użytku. Gwarantujące 10 użyć. Pakowane pojedynczo. 2. Do wyboru zamawiającego: Maryland bipolar forceps / Fenestrated bipolar forceps, Kleszczyki bipolarne okienkowe typu Maryland / Kleszczyki bipolarne okienkowe Wielorazowego użytku. Gwarantujące 14 użyć. Pakowane pojedynczo. 3. ProGrasp forceps Kleszcze okienkowe o dużej sile zacisku typu ProGrasp Wielorazowego użytku. Długość bransz minimum 2,5 cm. Gwarantujące 18 użyć. Pakowane pojedynczo. 4. Large needle driver Imadło duże Wielorazowego użytku. Gwarantujące 15 użyć. Pakowane pojedynczo. 5. Universal Cannula seal Uszczelka uniwersalna 5-12 mm Sterylna, jednorazowa. W opakowaniu zbiorczym 10 pojedynczo zapakowanych uszczelek. 6. Arm drape Sterylny pokrowiec na ramiona W opakowaniu zbiorczym 20 pojedynczo zapakowanych osłon. 7. Tip cover accessory Osłona nożyc monopolarnych Sterylna, jednorazowego użytku. Do osłony nożyc monopolarnych z poz. 1. W opakowaniu zbiorczym 10 pojedynczo zapakowanych osłon. 8. Vessel sealer extend Narzędzie bipolarne do zamykania, cięcia i koagulacji naczyń krwionośnych do 7mm średnicy Jednorazowe, sterylne. Artykulacyjne narzędzie chirurgii robotycznej. Sterylne, jednorazowe. W opakowaniu zbiorczym 6 pojedynczo zapakowanych narzędzi 9. 8mm Cannula Kaniula 8mm Wielokrotnego użytku. Pakowana pojedynczo. 10. 8 mm Blunt Obturator Obturator tępy 8 mm Wielokrotnego użytku.Pakowany pojedynczo. 11. Monopolar energy instrument cord (4 m) Kabel monopolarny Wielokrotnego użytku. Pakowany pojedynczo. 12 Bipolar energy instrument cord (5 m) Kabel bipolarny Wielokrotnego użytku. Pakowany pojedynczo.
Interne Kennung: Asortyment do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem systemu robotycznego (Blok Urologii)