565109-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Erdgas – Dodávka zemného plynu pre Hlavné mesto SR Bratislava, organizácie v jeho pôsobnosti a mestské spoločnosti
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka zemného plynu pre Hlavné mesto SR Bratislava, organizácie v jeho pôsobnosti a mestské spoločnosti
Beschreibung: Predmetom tohto centrálneho verejného obstarávania je dodávka zemného plynu vrátane prepravy, distribúcie a služieb spojených s dodávkou plynu, prevzatia zodpovednosti za odchýlku, v kvalite zodpovedajúcej technickým podmienkam prevádzkovateľa distribučnej siete, za dodržania platných právnych predpisov Slovenskej republiky, technických podmienok a prevádzkového poriadku prevádzkovateľa distribučnej siete. Podrobnosti sú uvedené v súťažných podkladoch. Dodávka zemného plynu bude prebiehať do odberných miest odberateľov, definovaných v súťažných podkladoch. Predpokladané množstvo odobratého zemného plynu: 116 800 MWh.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66132000 Warenhandelvermittlung
5. Los
Los: LOT-0001