2. Verfahren
Verfahren
Titel: Program parasolowy – energia z odnawialnych źródeł na terenie Gminy Grzegorzew
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Program parasolowy – energia z odnawialnych źródeł na terenie Gminy Grzegorzew”, polegającego na: zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostarczeniu i wykonaniu (zamontowaniu) na terenie Gminy Grzegorzew: a) 63 instalacji fotowoltaicznych i 28 magazynów energii na budynkach mieszkalnych („użytkownicy”, „beneficjenci”), b) 20 instalacji powietrznych pomp ciepła co + cwu na budynkach mieszkalnych, c) 12 instalacji gruntowych pomp ciepła co i cwu na budynkach mieszkalnych,
Interne Kennung: RZF.271.30.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31422000 Batteriesätze, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Program parasolowy – energia z odnawialnych źródeł na terenie Gminy Grzegorzew”, polegającego na: zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostarczeniu i wykonaniu (zamontowaniu) na terenie Gminy Grzegorzew: a) 63 instalacji fotowoltaicznych i 28 magazynów energii na budynkach mieszkalnych („użytkownicy”, „beneficjenci”), b) 20 instalacji powietrznych pomp ciepła co + cwu na budynkach mieszkalnych, c) 12 instalacji gruntowych pomp ciepła co i cwu na budynkach mieszkalnych, 4.2. Szczegółowy zakres wytycznych projektowych, wykonawczych oraz zakres wymogów technicznych został określony w załącznikach nr: a. Program Funkcjonalno - Użytkowy (dalej „PFU”) Tom I Instalacje Fotowoltaiczne i magazyny energii b. PFU Tom II – Powietrzne pompy ciepła co + cwu c. PFU Tom III – Gruntowe pompy ciepła co + cwu Zamawiający na potrzeby prowadzonego postępowania nie wymaga wykonania oględzin miejsc planowanej realizacji poszczególnych instalacji. Wykonawca dokona niezbędnych sprawdzeń/ekspertyz oraz wykona odpowiedniego uszczegółowienia dokumentacji wzorcowej dla poszczególnych instalacji, bazując na ustaleniach własnych. W oparciu o opis przedmiotu zamówienia, w tym odpowiednio uszczegółowioną dokumentację, Wykonawca uzyska niezbędne pozwolenia, dokona wymaganych uzgodnień, uzyska wymagane zgody administracyjne lub techniczne. Następnie przy użyciu materiałów własnych Wykonawca przeprowadzi montaż instalacji, przez co rozumie się, że dostarczy na miejsce realizacji projektowanej instalacji wszystkie niezbędne elementy instalacji, dokona ich montażu i przyłączenia do istniejących instalacji budowlanych budynku, wykona wymagane sprawdzenia lub odbiory, przyłączenia oraz rozruch instalacji będących przedmiotem zamówienia. Obowiązkiem Wykonawcy będzie zgłoszenie przyłączenia wykonanych instalacji wraz z przekazaniem wymaganych dokumentów/załączników lokalnemu operatorowi sieci dystrybucyjnej (OSD). W ramach realizacji zamówienia Wykonawca przeprowadzi szkolenie użytkowników instalacji oraz wskazanych pracowników Zamawiającego w zakresie ich eksploatacji oraz zapewni serwis gwarancyjny w okresie gwarancji. Wykonawca opracuje dokumentację powykonawczą dla zrealizowanych instalacji we wszystkich objętych niniejszym zamówieniem rodzajach źródeł, określonych w ust. 4.1 powyżej. Istotne postanowienia dot. sposobu i warunków realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 9 do SWZ. Wszystkie urządzenia, armatura i osprzęt muszą być nowe i spełniające wymagania określone w dokumentach zamówienia, w szczególności w OPZ (PFU). Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę na wykonane instalacje co najmniej 5 letniej gwarancji obejmującej dostarczone materiały i urządzenia oraz montaż. Szczegółowe wymogi dot. gwarancji zawiera PFU oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 9 do SWZ. Zamawiający wymaga wykonania rozmieszczenia i montażu instalacji w terminach uzgodnionych z Wykonawcą, wynikających z Harmonogramu Rzeczowo – Finansowego uzgodnionego i podpisanego przez Strony w ciągu 14 dni, licząc od dnia podpisania Umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31422000 Batteriesätze, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen