2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vysoce výkonný centrální výpočetní systém pro experimentální automobily
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka výkonného hardwarového systému určeného pro simulaci, 3D objektové a obrazové identifikace v prostředí autonomního řízení a asistenčních systémů. Systém bude umožňovat spuštění a vzdálenou správu simulací dynamických provozních scénářů, zpracování voxelových a 2D dat z virtuálních senzorů, jejich export pro trénování neuronových sítí a analytické vyhodnocení výkonu percepčních algoritmů. Bude poskytovat výpočetní prostředky pro realistický rendering prostředí, generování senzorových streamů a návaznou simulaci vnitřních datových toků v reálném čase, což umožní ověřovat robustnost a výkon algoritmů pro 3D detekci objektů, jejich klasifikaci a sledování v simulovaném provozu bez nutnosti přímého využití reálného vozidla nebo senzorového hardwaru. Komponenty systému musí být kompatibilní s rámem serveru ASUS ESC8000A‑E13P. Podrobná technická specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1 Zadávací dokumentace. Podmínky plnění jsou dále uvedeny v obchodních podmínkách (návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 2 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: BUR/2026/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 30237134 Grafikbeschleunigerkarten, 30214000 Arbeitsplätze, 30236200 Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001