2. Verfahren
Verfahren
Titel: Anonimiseringssoftware Informatie- en Woo-verzoeken
Beschreibung: Gemeente Hollands Kroon werkt aan een toekomstbestendige informatiehuishouding die de basis vormt voor een betrouwbare dienstverlening, een efficiënte afhandeling van informatieverzoeken en een goede uitvoering van de Wet open overheid (Woo), inclusief de verplichtingen rond actieve openbaarmaking. Met deze marktconsultatie willen we de markt betrekken bij de opgave en toetsen welke oplossingen realistisch, toekomstbestendig en passend zijn. 1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Hollands Kroon werkt aan een toekomstbestendige informatiehuishouding die de basis vormt voor een betrouwbare dienstverlening, een efficiënte afhandeling van informatieverzoeken en een goede uitvoering van de Wet open overheid (Woo), inclusief de verplichtingen rond actieve openbaarmaking. Met deze marktconsultatie willen we de markt betrekken bij de opgave en toetsen welke oplossingen realistisch, toekomstbestendig en passend zijn.
Interne Kennung: 1