See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering aanbestedingstrajecten
Beschreibung: De gemeente Maastricht is voornemens om in 2026 en 2027 meerdere aanbestedingstrajecten op te starten. De gemeente is op zoek naar een partij die de uitvoering van deze aanbestedingen op zich kan nemen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0000
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79610000 Servicios de colocación de personal
Lugar de ejecución
País: Países Bajos
En cualquier parte de un país dado
Información complementaria: Zie documentatie
Valor
565150-2026 - Resultaat
Nederland – Plaatsing van personeel – Uitvoering aanbestedingstrajecten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000