2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Koluszki w sezonie 2026/ 2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg: powiatowych, gminnych i wewnętrznych położonych na terenie Gminy Koluszki o szacunkowej długości ulic około 197 km. 2. Zimowe utrzymanie dróg – są to prace mające na celu zmniejszenie lub wyeliminowanie zakłóceń dla ruchu drogowego wywołanych takimi czynnikami atmosferycznymi, jak: opady śniegu oraz śliskość zimowa. 3. Obowiązki Wykonawcy związane z przedmiotem zamówienia: 1) usuwanie śniegu z jezdni i dróg, odśnieżanie miejsc trudno dostępnych ( zatoki autobusowe, przystanki komunikacyjne), 2) zwalczanie śliskości zimowej i pośniegowej ( szczególnie na wzniesieniach, skrzyżowaniach i łukach), 3) pozimowe zamiatanie pasów drogowych: ulic, zatok postojowych, chodników, ścieżek rowerowych. 4) przygotowanie pojazdów i sprzętu Wykonawcy, zakup i przygotowanie środków chemicznych i kruszyw naturalnych do posypywania dróg oraz załadunek w/w materiałów na piaskarki Wykonawcy, 5) prowadzenie ,, Dziennego raportu zimowego utrzymania dróg" składanie go w siedzibie Zamawiającego.
Interne Kennung: OPZ.271.71.(35).2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90612000 Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Koluszki w sezonie 2026 / 2027.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg: powiatowych, gminnych i wewnętrznych położonych na terenie Gminy Koluszki o szacunkowej długości ulic około 197 km. 2. Zimowe utrzymanie dróg – są to prace mające na celu zmniejszenie lub wyeliminowanie zakłóceń dla ruchu drogowego wywołanych takimi czynnikami atmosferycznymi, jak: opady śniegu oraz śliskość zimowa. 3. Obowiązki Wykonawcy związane z przedmiotem zamówienia: 1) usuwanie śniegu z jezdni i dróg, odśnieżanie miejsc trudno dostępnych ( zatoki autobusowe, przystanki komunikacyjne), 2) zwalczanie śliskości zimowej i pośniegowej ( szczególnie na wzniesieniach, skrzyżowaniach i łukach), 3) pozimowe zamiatanie pasów drogowych: ulic, zatok postojowych, chodników, ścieżek rowerowych. 4) przygotowanie pojazdów i sprzętu Wykonawcy, zakup i przygotowanie środków chemicznych i kruszyw naturalnych do posypywania dróg oraz załadunek w/w materiałów na piaskarki Wykonawcy, 5) prowadzenie ,,Dziennego raportu zimowego utrzymania dróg" składanie go w siedzibie Zamawiającego.