565185-2025 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026, na terenie miasta Wisły
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026, na terenie miasta Wisły
BeschreibungZimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026, na terenie miasta Wisły. Podział na 16 części.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCz 1 rejon 1 Obłaziec
BeschreibungObłaziec: ul. Dębowa, ul. Gahura, ul. Letnia, ul. Żwirowa, ul. Cicha, ul. Przemysłowa, ul. Stroma, ul. Przylesie, ul. Wiosenna, Bulwar Słoneczny
Interne KennungRGŚ.271.15.2025.JP
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
LosLOT-0002
TitelCz 2 rejon 2
BeschreibungJawornik: ul. Brzozowa ul. Świerkowa ul. Wańkowska ul. Leśna ul. Nowa ul. Niemca ul. Pod Beskidek ul. Kiczerowska ul. Polna ul. Jodłowa ul. Branców ul Cieślarów ul. Soszowska Os. Bucznik.
Interne Kennung2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
LosLOT-0003
TitelCz 3 rejon 3
BeschreibungCentrum: ul. Kwiatowa, ul. Burschego ul. Kuryatty ul. Kamienna ul. Jarzębata os. Tokarnia
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelCz 4 rejon 4
BeschreibungCentrum: ul. Wodna ul. Lipowa (wraz z chodnikiem) os. Zdejszy ul. Stalmacha ul.Towarowa ul. B.Prusa (wraz z chodnikiem) ul. 1 Maja (wraz z chodnikiem) Plac Hoffa ul. Stellera (wraz z chodnikiem) ul. Sztwietrni (wraz z chodnikiem) ul. Boczna ul. Różana ul. Partecznik ul. Beskidzka ul. Miła ul. Gimnazjalna
Interne Kennung4
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
LosLOT-0005
TitelCz 5 rejon 5 Centrum
BeschreibungCentrum: ul. Sosnowa ul. Strażacka os. Skolnity os.Jurzyków
Interne Kennung5
LosLOT-0006
TitelCz 6 rejon 6 Głębce
BeschreibungGłębce: os. Mały Stożek os. Kobyla ul. Spokojna ul. Przykopa ul. Brzegowa
Interne Kennung6
LosLOT-0007
TitelCz 7 rejon 7 Głębce: ul. Reymonta ul. Wspólna ul. Siglanów ul. Ochorowicza (wraz z chodnikiem) ul. Spacerowa do nr 19 ul. Jesionowa ul. Krzywa ul. Radosna ul. Groniczek
BeschreibungGłębce: ul. Reymonta ul. Wspólna ul. Siglanów ul. Ochorowicza (wraz z chodnikiem) ul. Spacerowa do nr 19 ul. Jesionowa ul. Krzywa ul. Radosna ul. Groniczek
Interne Kennung7
LosLOT-0008
TitelCz 8 rejon 8 Głębce
BeschreibungGłębce: ul. Górne Głębce ul. Klonowa ul. Kręta ul. Dworcowa ul. Kasztanowa oś. Kozince ul. Spacerowa os. przy ul. Głębce (Kleszczonka)
Interne Kennung8
LosLOT-0009
TitelCz 9 rejon 9 Głębce
BeschreibungGłębce: ul. Głęboka os. Mrózków
Interne Kennung9
LosLOT-0010
TitelCz 10 rejon 10 Nowa Osada
BeschreibungNowa Osada: ul. Milkowska ul. Gościejów (powiatowa) ul. Wypoczynkowa os. Wróblonki
Interne Kennung10
LosLOT-0011
TitelCz 11 rejon 11 Nowa Osada
BeschreibungNowa Osada: ul. Zielona ul. Jasna ul. Partyzantów ul. Bielanów ul. Tartaczna ul. Torfowa ul. Na Groń ul. Prosta ul. Łukowa ul. Na Stoku ul. Liściasta ul. Do Potoku ul. Pod Kozińce os. Uścieńków ul. Krótka ul. Sportowa
Interne Kennung11
LosLOT-0012
TitelCz 12 rejon 12 Malinka
BeschreibungMalinka: ul.Fiedorowska ul. Kadłubowa ul. Chałupiańska ul. Ogródkowa ul. Jałowcowa ul.Niedźwiedzia ul. Malinczanów ul. Koszarzyska os. Bajcary
Interne Kennung12
LosLOT-0013
TitelCz 13 rejon 13 Malinka: os. Sadowy, ul. Rastoki, ul. Stryczków, ul. Cieńkowska, ul. Kędziorowska
BeschreibungMalinka: os. Sadowy, ul. Rastoki, ul. Stryczków, ul. Cieńkowska, ul. Kędziorowska
Interne Kennung13
LosLOT-0014
TitelCz 14 rejon 14 Czarne
BeschreibungCzarne: os. Równe os. Bobrów ul. Chłopska ul. Połomska Biała Wisełka ul. Jelenia ul. Nowina ul. Cieńków ul. Biała Wisełka- odcinek od „Fojtuli” do OSP wraz z chodnikami
Interne Kennung14
LosLOT-0015
TitelCz 15 rejon 15 Czarne
BeschreibungCzarne: ul. Słoneczna os. Noclegi os. Borowina os. Czupel ul. Skalna
Interne Kennung15
LosLOT-0016
TitelCz 16 Drogi powiatowe
BeschreibungDrogi powiatowe: ul. Bukowa ul. Zameczek ul. Czarne ul. Olimpijska ul. Górnośląska ul. Konopnickiej (droga gminna) ul. Willowa (droga gminna) ul. 11 Listopada ul. Jawornik ul. Dziechcinka, ul. Turystyczna.
Interne Kennung16