565190-2026 - Ergebnis
Tschechien – Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes – Dynamický nákupní systém na tisk a vazbu knih
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na tisk a vazbu knih
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude tisk a vazba publikací Nakladatelství Academia. Součástí tisku publikací může být v některých případech i požadavek na provedení související předtiskové přípravy a knihařské zpracování. Předmět veřejných zakázek zadávaných v DNS a jeho technické specifikace budou vždy podrobně vymezeny v jednotlivých výzvách k podání nabídek podle § 141 ZZVZ.
Interne Kennung26/VZ020
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenszavedení dynamického nákupního systému
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79971000 Buchbinderdienste und Verarbeitung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZměna sazby DPH Cenu plnění je možné měnit v případě zvýšení nebo snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty. V takovém případě bude cena plnění změněna (zvýšena nebo snížena) o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy sazby DPH. Prodávající bude fakturovat cenu s DPH dle sazby DPH platné v době uskutečnění zdanitelného plnění.