2. Verfahren
Verfahren
Titel: Juridiska tjänster
Beschreibung: Juridiska tjänster
Interne Kennung: KS2026.070
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: oo
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Juridiska tjänster
565195-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Juridiska tjänster – Juridiska tjänster
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelJuridiska tjänster
BeskrivningJuridiska tjänster
Intern identifierareKS2026.070
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenoo
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareJuridiska tjänster