See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Speciális szakmákhoz kapcsolódó eszközök
Beschreibung: Ajánlatkérő a „Speciális szakmákhoz kapcsolódó eszközök” tárgyú (EKR000440622026) dinamikus beszerzési rendszer felállítását követő, annak 1-4. és 6. kategóriájában egyedi ajánlatkérést küldött az adott kategóriában felvételt nyert gazdasági szereplők számára a II.2.4. pontban meghatározott eszközök adásvételi szerződés keretében történő leszállítására.
Vorherige Bekanntmachung: 265515-2026
Interne Kennung: EKR000440622026)
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő az ajánlatokat – az ajánlattételi felhívásban foglaltaknak megfelelően – a legalacsonyabb ár szempontja szerint értékelte.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Speciális szakmákhoz kapcsolódó eszközök - Órás
Beschreibung: Órás szakmához kapcsolódó eszközök, felszerelések, kiegészítők beszerzése az RRF-2.2.3. projekt keretében, az alábbiak szerint: Órás szakmához kapcsolódó eszközök, felszerelések, kiegészítők leszállítása. A beszerzendő eszközök részletes technikai paramétereit a dokumentáció részeként kiadott árazatlan tereméktábla tartalmazza. Órás asztal (Speciális) 2 db Munka szék (Speciális) 4 db Alkatrész tartó tál 4 db Benzintartó 2 db Csipesz 2 db Csipesz 2 db Csipesz 2 db Csiszolókő 1 db Nyitókés 4 db Kefe 4 db Légpumpa 2 db Nagyító 4 db Olajozótű 2 db Olajtartó edény 2 db Csavarhúzó készet 4 készlet Gumi ujj 1 db Mutató leszedő 2 db Mutató rányomó pálca 2 db Szerkezet tartó készlet 4 db Tisztítófa 4 db Búra 10 db Reszelő 5 db Reszelő 3 db Reszelő 3 db Reszelő 3 db Vízmentes toknyitó 2 db Óraszerkezet tiszító 1 db Óraszerkezetek a vizsgához 3 db Óraszerkezetek a vizsgához 2 db Rodico (órás gyurma) 4 db Számlapvédő műanyag fólia 1 db Tisztítórongy 4 db Óraolajok 1 db Órás szakmához kapcsolódó eszközök, felszerelések, kiegészítők leszállítása. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46.§ (3) bekezdés: bármely meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás, megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történik, a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. A közbeszerzés tárgyának részletes leírását a műszaki leírás, valamint a szerződés tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000440622026)/1
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Los: LOT-0002
Titel: Spec. szakmákhoz eszközök-Jelmez-és divattervezés
Beschreibung: Jelmez- és divattervezés szakmához kapcsolódó eszközök, felszerelések, kiegészítők beszerzése az RRF-2.2.3. projekt keretében, az alábbiak szerint: *Cikk-cakk varrógép 1 db Cipőtágító-kaptafával 1 db Egyéni és kollektív védőeszközök és felszerelések 16 db Elektromos olló 1 db Fémcsipesz 5 db Rajzasztalok: munkaasztal /világítható asztallapos+ világítás 1 db Festékszóró+festék, + kompresszor 3 db Hímző kellékek 2 készlet *Hímzőgép 1 db Hőálló üvegtál 5 db *Huroköltésű varrógép 5 db *Kardkéses szabászgép 1 db Kész termék: Terméktároló állvány, gurulós 2 db kézi (raktárba való) szabászolló 2 db Kézi ollók (szabász, kézimunka) + olló élezők 32 db Kézi szabászkés + tok 16 db Kocka 25 db *Komplett vasalóállomás 3 db *Körkéses szabászgép 1 db Lánckesztyű 2 pár Mérőszalag (hitelesített mérőeszköz) 8 db Paraván 1 db Próbababa 16 db Próbababa - női állítható 2 db Próbababa - női fix 2 db *Láncöltésű varrógép: szegőgép (4 fonalas) 1 db Próbababa férfi fix 2 db Síkragasztógép 1 db Apparát 16 db Speciális varrógéptalp 1. 3 db Speciális varrógéptalp 2. 3 db Speciális vg apparát 1. 1 db Speciális vg apparát 2. 1 db Speciális vg apparát 3. 1 db Speciális vg apparát 4. 1 db Szoftver 1 db Teríték rögzítő csipeszek 8 db Tűbefűző 16 db Vágólap 1. lyukasztáshoz 8 db Vágólap 2. szabásztőke, szabáshoz 16 db Vállfa 16 db Varrodai szék 27 db Varrógép befűző csipesz 5 db Varrógépekre világítás 16 db Varrógéptű 16 csomag Vonalzó 32 db Bőrvarró cérna 40 db Cérna 80 db Csomagolópapír / vetex / 140 g-os molinó 16 db Ecset 16 db Ecsetkészlet 16 db Fekete ceruza 16 db Filctoll 16 db GIPSZ 16 db Gombostű 16 csomag Kézi varróeszközök (kézi varrótűk+ tartó, gyűszű, gombostű, varratbontó) 16 db Különböző finomságú varrótűk 48 db Ragasztó stift 16 db Rajzlap 16 db Skiccpausz 16 db Színes ceruza 16 db Tempera 16 db Teríték rögzítő tű 3 csomag Tervező vágólap papír és textil anyagokhoz 4 db Textilfesték 6 db Vízfesték 16 db Jelmez- és divattervezés szakmához kapcsolódó eszközök, felszerelések, kiegészítők leszállítása, valamint a csillaggal jelölt gépek esetében azok üzembehelyezése. A beszerzendő eszközök részletes technikai paramétereit a dokumentáció részeként kiadott árazatlan tereméktábla tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46.§ (3) bekezdés: bármely meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás, megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történik, a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. A közbeszerzés tárgyának részletes leírását a műszaki leírás, valamint a szerződés tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000440622026)/2
Haupteinstufung (cpv): 37800000 Handwerks- und Kunstbedarf
Los: LOT-0003
Titel: Spec. szakmákhoz eszközök-Vendéglátás
Beschreibung: Vendéglátás szakmához kapcsolódó eszközök, felszerelések, kiegészítők beszerzése az RRF-2.2.3. projekt keretében, az alábbiak szerint: Mikrózható mélytányér 40 db Mikrózható kistányér 72 db Mikrózható bögre 2,5 dl 50 db Vizespohár 50 db Kávés csésze 50 db Teljes kávés készlet 18 db Teás készlet 12 db Teljes evőeszközkészlet 12 db-os 6 db Felszolgálás eszközei (cukortartó) 1 db Felszolgálás eszközei (tejkiöntő) 1 db Felszolgálás eszközei (tálca) 2 db Felszolgálás eszközei (tálca) 2 db Vízforraló 5 db Kávégép 2 db Kávégép 1 db Szelektív hulladék tároló 7 db Vízgép 5 db Vendéglátás szakmához kapcsolódó eszközök, felszerelések, kiegészítők leszállítása. A beszerzendő eszközök részletes technikai paramétereit a dokumentáció részeként kiadott árazatlan tereméktábla tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46.§ (3) bekezdés: bármely meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás, megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történik, a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. A közbeszerzés tárgyának részletes leírását a műszaki leírás, valamint a szerződés tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000440622026)/3
Haupteinstufung (cpv): 39221180 Küchenutensilien
Los: LOT-0004
Titel: Spec. szakmákhoz eszközök- Oktatás
Beschreibung: Oktatás szakmához kapcsolódó eszközök, felszerelések, kiegészítők beszerzése az RRF-2.2.3. projekt keretében, az alábbiak szerint: Mesekönyvek Stephens-Sarlós Erzsébet Vulpi - Mozgásfejlesztő mesekönyv a Stephens-Sarlós -program alapján 10 db Mesekönyvek Katja Reider Hipp-hopp, a harag tovaszáll! 10 db Mesekönyvek Susanne Gernhauser Ablakos Keress, találj, mesélj! - Városban 10 db Mesekönyvek Helena Kraljic A telihold titka 10 db Mesekönyvek AZ ÉVSZAKOK Scolar kiadó 10 db Mesekönyvek HOGYAN KÖZLEKEDJ A VÁROSBAN Scolar Kiadó 10 db Mesekönyvek DINOSZAURUSZOK 10 db Mesekönyvek Légy bátor, erős és magabiztos! - Mit? Miért? Hogyan? Scolar kiadó 10 db Mesekönyvek Gryllus Vilmos Félperces mondókák. 10 db Mesekönyvek Nemes Nagy Ágnes A titkos út - Gyerekversek és mesék 10 db Mesekönyvek Mészöly Ágnes Mesetorna - Mesés tartásjavító gyakorlatok 10 db Fa hangszerkészlet 10 db Furulya 10 db Metalofon (xilofon) 5 db Kirakó játék 10 db Fa kirakós játék 10 db Építő játék 20 db Logikai játék 20 db Szerepjáték jelmezek fodrász 2 db Szerepjáték jelmezek szakács 2 db Szerepjáték jelmezek orvos 2 db Memóriajáték 10 db Társasjáték 10 db Orvosi játékkészlet 10 db Tornakarika 10 db Babzsák (kicsi) 10 db Fejlesztő játékok 3-4 éveseknek 10 db Fejlesztő játékok 5-6 éveseknek 10 db Fejlesztő játékok 5-6 éveseknek 10 db Fejlesztő játékok 5-6 éveseknek 10 db Kesztyűbáb farkas 5 db Kesztyűbáb nagymama 5 db Kesztyűbáb Piroska 5 db Kesztyűbáb boszorkány 5 db Bólyák 5 db jógaszőnyeg 3 db Labda 5 db Labda 5 db Labda 5 db Labda (szivacs, gumi) 5 db Fedeles doboz, átlátszó 10 db Gyöngy 5 db Gyurma 5 db Oktatás szakmához kapcsolódó eszközök, felszerelések, kiegészítők leszállítása. A beszerzendő eszközök részletes technikai paramétereit a dokumentáció részeként kiadott árazatlan tereméktábla tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46.§ (3) bekezdés: bármely meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás, megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történik, a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. A közbeszerzés tárgyának részletes leírását a műszaki leírás, valamint a szerződés tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000440622026)/4
Haupteinstufung (cpv): 37000000 Musikinstrumente, Sportgeräte, Spiele, Spielwaren, Handwerks- und Kunstbedarf sowie Zubehör
Los: LOT-0005
Titel: 1 - Film- és hangtechnikus - 1.2.5.6.7. tétel
Beschreibung: Film- és hangtechnikus szakmához kapcsolódó eszközök, felszerelések, kiegészítők beszerzése az RRF-2.2.3. projekt keretében, az alábbiak szerint: 1. Csapó tábla filmkészítéshez 35 db 2. Hangfal 4 db 5. Lavalier mikrofon 5 db 6. Fénymérő műszer 2 db 7. Színmérő műszer 2 db Film- és hangtechnikus szakmához kapcsolódó eszközök, felszerelések, kiegészítők leszállítása. A beszerzendő eszközök részletes technikai paramétereit a dokumentáció részeként kiadott árazatlan tereméktábla tartalmazza
Interne Kennung: EKR000440622026)/5
Haupteinstufung (cpv): 32340000 Mikrofone und Lautsprecher
Los: LOT-0006
Titel: 2 - Film- és hangtechnikus - 3. tétel
Beschreibung: Film- és hangtechnikus szakmához kapcsolódó eszközök, felszerelések, kiegészítők beszerzése az RRF-2.2.3. projekt keretében, az alábbiak szerint: 3. Egy színhőmérsékelt és fényerő mérésére alkalmas műszer 2 db Film- és hangtechnikus szakmához kapcsolódó eszköz leszállítása. A beszerzendő eszközök részletes technikai paramétereit a dokumentáció részeként kiadott árazatlan tereméktábla tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000440622026)/6
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
Los: LOT-0007
Titel: 3 - Film- és hangtechnikus - 4. tétel
Beschreibung: Film- és hangtechnikus szakmához kapcsolódó eszközök, felszerelések, kiegészítők beszerzése az RRF-2.2.3. projekt keretében, az alábbiak szerint: 4. Hangkeverőpult 10 db Film- és hangtechnikus szakmához kapcsolódó eszköz leszállítása, valamint az üzembehelyezése és betanítása (egy alkalommal egy fő részére). A beszerzendő eszközök részletes technikai paramétereit a dokumentáció részeként kiadott árazatlan tereméktábla tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000440622026)/7