565214-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Wärmepumpen – Snížení energetické náročnosti budovy objektu OÚ a KD Bělotín - Výměny zdroje tepla na tepelná čerpadla
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSnížení energetické náročnosti budovy objektu OÚ a KD Bělotín - Výměny zdroje tepla na tepelná čerpadla
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výměna dvou kusů zdroje tepla v budově obecního úřadu o celkovém výkonu min. 32 kW při A2/W35 a dvou kusů zdroje tepla v budově kulturního domu o celkovém výkonu min. 26 kW při A2/W35, kde budou napojeny zdroje tepleného čerpadla vzduch/voda se samostatnou topnou větví s dopojením přes akumulaci o objemu 300 litrů s vestavěnou elektrovložkou (kulturní dům) a 500 litrů s vestavěnou elektrovložkou (obecní úřad). Nedílnou součástí je příprava TUV s akumulací o objemu 200 litrů s vestavěnou elektrovložkou (kulturní dům) a 500 litrů s vestavěnou elektrovložkou (obecní úřad). Součástí předmětu plnění bude celková demontáž stávajících zdrojů otopné soustavy v jednotlivých objektech, a montáž tepelných čerpadel s integrovaným elektrokotlem a jako sekundární zdroj plynový kondenzační kotel.
Interne KennungVZ část 2 TČ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené nadlimitní řízení dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511000 Wärmeaustauscher und Maschinen zum Verflüssigen von Luft oder anderen Gasen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu ust. § 100 Zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy a připouští navýšení/snížení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení/snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty; v takovém případě bude zvýšena/snížena cena o příslušné navýšení/ponížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH a dále případné změny za podmínek upravených v závazném návrhu smlouvy. Cenu lze zvýšit/snížit pouze formou písemného dodatku ke smlouvě, uzavřené mezi zadavatelem a dodavatelem a způsobem, který bude v souladu se Zákonem, a to zejména s ustanoveními § 222 zákona.