See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonštrukcia objektu č. 59, Jamník
Beschreibung: Názov: Rekonštrukcia objektu č. 59, Jamník Opis: Predmetom tejto zákazky je rekonštrukcia Objektu č. 59, Jamník, ktorá zahŕňa naprojektovanie, prípravu, zhotovenie a skolaudovanie diela s názvom „Rekonštrukcia objektu č. 59, Jamník“. Objekt č. 59, Jamník - súp. č. 1023, je zapísaný na liste vlastníctva č. 1177 vedenom katastrálnym odborom Okresného úradu Liptovský Mikuláš pre okres Liptovský Mikuláš, obec Jamník, katastrálne územie Jamník. Objekt č. 59, Jamník je postavený na parc. č. 656/23 o výmere 1021 m2, zastavaná plocha a nádvorie, v katastrálnom území Jamník, zapísanom na liste vlastníctva č. 1177 identifikovanom vyššie. Súčasťou zákazky je okrem realizácie samotného Diela aj poskytnutie ďalších plnení súvisiacich s Dielom uvedených v zmluve o dielo (príloha č. 5 súťažných podkladov). Dielo zahŕňa: - Vypracovanie nasledovnej dokumentácie pre rekonštrukciu Objektu č. 59, Jamník: • projektovej dokumentácie v stupni realizačná projektová dokumentácia, vrátane oceneného výkazu výmer, • písomného návrhu (žiadosti) na vydanie stavebného povolenia a búracieho povolenia v mene Objednávateľa spoločne so všetkou potrebnou dokumentáciou podľa platného právneho poriadku a/alebo podľa požiadaviek príslušného stavebného úradu, • žiadosti o kolaudáciu stavby s dokladmi a predpísanou dokumentáciou podľa platného právneho poriadku a/alebo podľa požiadaviek príslušného stavebného úradu, - zabezpečenie nevyhnutnej inžinierskej činnosti, poskytovanej v prípade potreby v mene Objednávateľa na základe plnomocenstva udeleného Objednávateľom v rámci poskytovania súčinnosti podľa tejto Zmluvy od nadobudnutia účinnosti Zmluvy až po vydanie právoplatného kolaudačného rozhodnutia rekonštruovaného Objektu č. 59, Jamník, vrátane zabezpečenia búracieho povolenia, stavebného povolenia, kolaudačného rozhodnutia Objektu č. 59, Jamník a ďalších povolení a rozhodnutí potrebných podľa platného právneho poriadku k realizácii a užívaniu Diela, - uskutočnenie stavebných prác podľa projektovej dokumentácie a rozhodnutí, povolení a vyjadrení príslušných orgánov, platného právneho poriadku Slovenskej republiky a technických noriem, ktorých výsledkom musí byť rekonštruovaný Objekt č. 59, Jamník, - zabezpečenie výkonu funkcie koordinátora projektovej dokumentácie oprávnenou osobou podľa § 5 Nariadenia vlády č. 396/2006 Z. z. o minimálnych bezpečnostných a zdravotných požiadavkách na stavenisko, - zabezpečenie výkonu funkcie koordinátora bezpečnosti na stavenisku oprávnenou osobou podľa § 6 Nariadenia vlády č. 396/2006 Z. z. o minimálnych bezpečnostných a zdravotných požiadavkách na stavenisko, - výkon autorského dozoru oprávnenou osobou pri realizácii Diela, - zabezpečenie súhlasu na použitie autorských diel, - zabezpečenie ďalších prác, činnosti a dodávok, pokiaľ ich potreba vyplýva z povahy Diela alebo zo zmluvy o dielo Cieľom rekonštrukcie Objektu č. 59, Jamník je úprava dispozičného a prevádzkového usporiadania budovy podľa aktuálnych potrieb užívateľa s vytvorením plnohodnotného využiteľného podkrovia, zmodernizovanie budovy a zvýšenie komfortu jej užívania. Neoddeliteľnou súčasťou tohto opisu predmetu zákazky je zverejnená štúdia, ktorá obsahuje detailný popis požiadaviek na predmet zákazky a tvorí prílohu č. 10 súťažných podkladov a zobrazenie jestvujúcich inžinierskych sietí, ktoré tvorí prílohu č. 11 súťažných podkladov. Dodávateľ v súlade so zmluvnými pravidlami podľa prílohy č. 5 súťažných podkladov “naprojektovať, pripraviť, zhotoviť a skolaudovať” dodá projektovú dokumentáciu vrátane oceneného výkazu výmer, vychádzajúcu zo štúdie „Rekonštrukcia objektu č. 59, Jamník, okres Liptovský Mikuláš“ vypracovanej spoločnosťou Amberg Engineering Slovakia, s.r.o. v 09/2025, podľa ktorej príslušný stavebný úrad vydá búracie povolenie a stavebné povolenie a dodávateľ následne v súlade s uvedenými povoleniami rekonštrukciu stavby zrealizuje a rekonštruovanú stavbu skolauduje. Dokumentácia bude v stupni projektu stavby v podrobnosti vykonávacieho projektu. Dodávateľ zabezpečí nevyhnutný inžiniering pre búracie povolenie aj povolenie stavby, počas realizácie a ku kolaudáciu stavby. Dodávateľ zrealizuje stavbu podľa projektu stavby overeného stavebným úradom a v súlade so stavebným povolením a zabezpečí jej kolaudáciu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom tejto zákazky je rekonštrukcia Objektu č. 59, Jamník, ktorá zahŕňa naprojektovanie, prípravu, zhotovenie a skolaudovanie diela s názvom „Rekonštrukcia objektu č. 59, Jamník“. Objekt č. 59, Jamník - súp. č. 1023, je zapísaný na liste vlastníctva č. 1177 vedenom katastrálnym odborom Okresného úradu Liptovský Mikuláš pre okres Liptovský Mikuláš, obec Jamník, katastrálne územie Jamník. Objekt č. 59, Jamník je postavený na parc. č. 656/23 o výmere 1021 m2, zastavaná plocha a nádvorie, v katastrálnom území Jamník, zapísanom na liste vlastníctva č. 1177 identifikovanom vyššie. Súčasťou zákazky je okrem realizácie samotného Diela aj poskytnutie ďalších plnení súvisiacich s Dielom uvedených v zmluve o dielo (príloha č. 5 súťažných podkladov). Dielo zahŕňa: - Vypracovanie nasledovnej dokumentácie pre rekonštrukciu Objektu č. 59, Jamník: • projektovej dokumentácie v stupni realizačná projektová dokumentácia, vrátane oceneného výkazu výmer, • písomného návrhu (žiadosti) na vydanie stavebného povolenia a búracieho povolenia v mene Objednávateľa spoločne so všetkou potrebnou dokumentáciou podľa platného právneho poriadku a/alebo podľa požiadaviek príslušného stavebného úradu, • žiadosti o kolaudáciu stavby s dokladmi a predpísanou dokumentáciou podľa platného právneho poriadku a/alebo podľa požiadaviek príslušného stavebného úradu, - zabezpečenie nevyhnutnej inžinierskej činnosti, poskytovanej v prípade potreby v mene Objednávateľa na základe plnomocenstva udeleného Objednávateľom v rámci poskytovania súčinnosti podľa tejto Zmluvy od nadobudnutia účinnosti Zmluvy až po vydanie právoplatného kolaudačného rozhodnutia rekonštruovaného Objektu č. 59, Jamník, vrátane zabezpečenia búracieho povolenia, stavebného povolenia, kolaudačného rozhodnutia Objektu č. 59, Jamník a ďalších povolení a rozhodnutí potrebných podľa platného právneho poriadku k realizácii a užívaniu Diela, - uskutočnenie stavebných prác podľa projektovej dokumentácie a rozhodnutí, povolení a vyjadrení príslušných orgánov, platného právneho poriadku Slovenskej republiky a technických noriem, ktorých výsledkom musí byť rekonštruovaný Objekt č. 59, Jamník, - zabezpečenie výkonu funkcie koordinátora projektovej dokumentácie oprávnenou osobou podľa § 5 Nariadenia vlády č. 396/2006 Z. z. o minimálnych bezpečnostných a zdravotných požiadavkách na stavenisko, - zabezpečenie výkonu funkcie koordinátora bezpečnosti na stavenisku oprávnenou osobou podľa § 6 Nariadenia vlády č. 396/2006 Z. z. o minimálnych bezpečnostných a zdravotných požiadavkách na stavenisko, - výkon autorského dozoru oprávnenou osobou pri realizácii Diela, - zabezpečenie súhlasu na použitie autorských diel, - zabezpečenie ďalších prác, činnosti a dodávok, pokiaľ ich potreba vyplýva z povahy Diela alebo zo zmluvy o dielo Cieľom rekonštrukcie Objektu č. 59, Jamník je úprava dispozičného a prevádzkového usporiadania budovy podľa aktuálnych potrieb užívateľa s vytvorením plnohodnotného využiteľného podkrovia, zmodernizovanie budovy a zvýšenie komfortu jej užívania. Neoddeliteľnou súčasťou tohto opisu predmetu zákazky je zverejnená štúdia, ktorá obsahuje detailný popis požiadaviek na predmet zákazky a tvorí prílohu č. 10 súťažných podkladov a zobrazenie jestvujúcich inžinierskych sietí, ktoré tvorí prílohu č. 11 súťažných podkladov. Dodávateľ v súlade so zmluvnými pravidlami podľa prílohy č. 5 súťažných podkladov “naprojektovať, pripraviť, zhotoviť a skolaudovať” dodá projektovú dokumentáciu vrátane oceneného výkazu výmer, vychádzajúcu zo štúdie „Rekonštrukcia objektu č. 59, Jamník, okres Liptovský Mikuláš“ vypracovanej spoločnosťou Amberg Engineering Slovakia, s.r.o. v 09/2025, podľa ktorej príslušný stavebný úrad vydá búracie povolenie a stavebné povolenie a dodávateľ následne v súlade s uvedenými povoleniami rekonštrukciu stavby zrealizuje a rekonštruovanú stavbu skolauduje. Dokumentácia bude v stupni projektu stavby v podrobnosti vykonávacieho projektu. Dodávateľ zabezpečí nevyhnutný inžiniering pre búracie povolenie aj povolenie stavby, počas realizácie a ku kolaudáciu stavby. Dodávateľ zrealizuje stavbu podľa projektu stavby overeného stavebným úradom a v súlade so stavebným povolením a zabezpečí jej kolaudáciu.