2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba multipalivového kotle EU II
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky je vybudování multipalivového kotle s předpokladem spalování 100 % neupravených komunálních odpadů, přičemž velkoobjemové odpady budou upravovány drcením mimo areál provozu zařízení a do zařízení budou dováženy zpracované drcením, který bude fakticky sloužit jako zařízení pro energetické využívání odpadů (ZEVO) v areálu Teplárny SEVER nacházející se ve městě Třebíč, které umožní nahradit dosavadní způsob nakládání s vybranými odpady, umožní jejich energetické využití prostřednictvím řízeného spalovacího procesu, a současně zajistí efektivní využití vzniklé energie pro výrobu elektrické energie a tepla. Předmětem veřejné zakázky je realizace výstavby multipalivového kotle sloužícího fakticky jako zařízení pro energetické využití odpadu (ZEVO) (dále také jako „zařízení“ nebo „dílo“) formou realizace „na klíč“, zahrnující zpracování realizační dokumentace, dodávku veškerých technologických zařízení a souvisejících komponent, jejich montáž, instalaci, propojení se stávající infrastrukturou zadavatele, zajištění zkušebního provozu (resp. součinnosti při jeho zajištění), uvedení zařízení do provozu, provedení funkčních, provozních a garančních zkoušek, odstranění vad a nedodělků, řešení nesplnění garantovaných parametrů, zaškolení obsluhy a předání kompletní provozní, technické a legislativně vyžadované dokumentace a poskytnutí záruky. Součástí předmětu plnění je rovněž příprava a úklid staveniště, provedení všech nezbytných revizí, zkoušek a kontrol, zajištění požadovaných certifikátů, prohlášení o shodě a dalších dokladů nezbytných pro řádné uvedení zařízení do provozu a jeho užívání v souladu s příslušnými právními předpisy. Blíže viz Výzva k podání žádostí o účast a zadávací podmínky.
Interne Kennung: ZEVO Třebíč
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Popis zadávacího postupu vč. jeho jednotlivých fází je obsažen v zadávací dokumentaci veřejné zakázky.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45222100 Bau von Abfallbehandlungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42320000 Abfallverbrennungsöfen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001