See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla realizacji zadań małej retencji nizinnej MRN3 w Nadleśnictwie Łopuchówko
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, decyzji i pozwoleń wraz z wykonaniem inwentaryzacji przyrodniczej dla trzech zadań w ramach projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych - kontynuacja (MRN3)”. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie III etapów: a) Etap I – wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej i przedstawienie koncepcji projektowej polegające na przedstawieniu wstępnych rozwiązań (minimum jeden wariant) projektowych, a po jej pisemnej akceptacji przedstawienie wstępnego kosztorysu oszacowania kosztów inwestycji, b) Etap II – Po przedłożeniu i zatwierdzeniu przez Zamawiającego: • projektu architektoniczno-budowlanego, • decyzji administracyjnych opisanych w pkt od 1.2.1 do 1.2.8 OPZ • potwierdzenie złożenia w siedzibie właściwego organu wniosku o pozwolenie na budowę, o którym mowa w pkt 1.2.9 OPZ c) Etap III- Po przedłożeniu i zatwierdzeniu przez Zamawiającego pełnej dokumentacji projektowej, oraz po dostarczeniu przez Wykonawcę wszystkich wymaganych dokumentów, w tym ostatecznej decyzji administracyjnej opisanej w punkcie 1.2.9 OPZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 341728-2026
Interne Kennung: SA.270.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71313000 Umwelttechnische Beratung, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, decyzji i pozwoleń wraz z wykonaniem inwentaryzacji przyrodniczej dla zadania pn. „Budowa progu piętrzącego w Leśnictwie Długa Goślina"
Beschreibung: Zadnie realizowane w ramach projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych -(MRN3)”
Interne Kennung: SA.270.5.2026 Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71311000 Beratung im Tief- und Hochbau, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, decyzji i pozwoleń wraz z wykonaniem inwentaryzacji przyrodniczej dla zadania pn. „Przebudowa zastawki w otulinie Rezerwatu Przyrody Meteoryt Morasko"
Interne Kennung: SA.270.5.2026 Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, decyzji i pozwoleń wraz z wykonaniem inwentaryzacji przyrodniczej dla zadania pn. „Budowa 3 zastawek na rowie melioracyjnym na terenie Leśnictwa Dąbrówka"
Interne Kennung: SA.270.5.2026 Część III