See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D11 odpočívka Královec km 154 vlevo – stavební dozor a koordinátor BOZP pro zemní práce a záchranný archeologický výzkum
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je stavební dozor a koordinátor BOZP pro zemní práce a záchranný archeologický výzkum pro novostavbu odpočívky poblíž obce Královec. Odpočívka je situována při levé straně, ve směru staničení realizované dálnice D11, stavby 1109 Trutnov – státní hranice ČR/PR v km 154. Odpočívka je spolu s dálnicí D11 součástí transevropské dopravní sítě (TEN-T), dále je součástí souboru staveb, která je vymezena v „Návrhu rozvoje dopravních sítí v České republice“ a v kategorizaci dálnic a silnic I. třídy. Stavba 1109 je poslední částí tohoto koridoru mezi Trutnovem a státní hranicí.
Interne Kennung: 10PT-002093
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001