See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi kompleksowej polegającej na sprzedaży energii elektrycznej na cele trakcyjne wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej dla Głównej Stacji Prostownikowej znajdującej się na Bocznicy Kolejowej Warszawa Grochów „PKP Intercity” S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej polegającej na sprzedaży energii elektrycznej na cele trakcyjne wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej dla Głównej Stacji Prostownikowej znajdującej się na Bocznicy Kolejowej Warszawa Grochów „PKP Intercity” S.A.
Vorherige Bekanntmachung: 149233-2024
Interne Kennung: 24/WNP-023039/PRZ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: Świadczenie usługi kompleksowej polegającej na sprzedaży energii elektrycznej na cele trakcyjne wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej dla Głównej Stacji Prostownikowej znajdującej się na Bocznicy Kolejowej Warszawa Grochów „PKP Intercity” S.A.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung