See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków dezynfekcyjnych dla SPZOZ w Sanoku
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym środków dezynfekcyjnych wraz z jego dostarczeniem na koszt i ryzyko Wykonawcy do Magazynu Apteki SPZOZ w Sanoku, ul. 800-lecia 26, z podziałem zamawianego asortymentu na poszczególne pakiety, Wspólny słownik zamówień: CPV – 33.63.16.00-8 -środki antyseptyczne i dezynfekcyjne Zaoferowane wyroby muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”– załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ. 3. Podane w formularzu cenowym ilości są wartościami szacunkowymi/prognozowanymi, które w trakcie obowiązywania umowy mogą ulec zmniejszeniu w zależności od aktualnych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający w okresie obowiązywania umowy gwarantuje zamówienia na poziomie minimum 25% wartości zawartej umowy. 4. Wykonawca zaoferuje 60 dniowy termin płatności od daty wystawienia prawidłowej faktury VAT oraz zaoferuje okres niezmienności cen przez okres obowiązywania umowy. 5. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że w treści SWZ (w tym w załącznikach), w zakresie dotyczącym opisu przedmiotu zamówienia, jest mowa o znaku towarowym, patencie lub pochodzeniu, źródle lub szczególnym procesie charakteryzującym konkretny produkt przyjmuje się, że wskazaniu takiemu towarzyszy wy-raz: „lub równoważne”. Za asortyment równoważny Zamawiający uzna ten, który posiada te same lub lepsze od opisanych w SWZ parametry techniczne i jakościowe,-zgodnie z załącznikiem nr 10 do SWZ „określenie produktów równoważnych do przetargu” W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”
Vorherige Bekanntmachung: 309963-2026
Interne Kennung: SPZOZ/PN/07/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: preparat do mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych, endoskopów i sprzętu medycznego
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym preparatu do mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych, endoskopów i sprzętu medycznego. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 23
Los: LOT-0013
Titel: preparat do dezynfekcji i sterylizacji endoskopów oraz pasków do kontroli
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym preparatu do dezynfekcji i sterylizacji endoskopów oraz pasków do kontroli. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 24
Los: LOT-0014
Titel: pięcioenzymatyczny preparat do mycia endoskopów
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym pięcioenzymatycznego preparatu do mycia endoskopów. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 25
Los: LOT-0015
Titel: płyn do mycia i pielęgnacji myjni dezynfektora
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym płynu do mycia i pielęgnacji myjni dezynfektora. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 32