2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji ssąco – płuczący
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego samochodu do czyszczenia kanalizacji ssąco – płuczącego. Samochód na podwoziu 4x2 z silnikiem wysokoprężnym o mocy min. 400 KM z automatyczną skrzynią biegów oraz specjalistyczną zabudową służącą do czyszczenia kanalizacji. Pojemność całkowita zbiornika 8 000 l z podziałem na komory na wodę czystą i brudną o pojemnościach regulowanych za pomocą tłoka blokowanego przez siłowniki pneumatyczne. Pompa ssąca o wydajności min. 1200m3/h oraz wężem o długości min. 20m umieszczonym horyzontalnie na kołowrocie. Pompa ciśnieniowa o wydajności min 300 l/min wraz z wężem o długości min. 180m umieszczonym horyzontalnie na kołowrocie. Wysięgnik hydrauliczny do węży ssącego i ciśnieniowego o udźwigu minimum 480 kg. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)
Interne Kennung: ZPPG.271.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001