2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer van de helpdesk Ecodynamische Onderneming en ondersteuning van de zichtbaarheid van gelabelde ondernemingen
Beschreibung: Beheer van de helpdesk Ecodynamische Onderneming en ondersteuning van de zichtbaarheid van gelabelde ondernemingen
Interne Kennung: PPP0UM-19827/6350/2026A0025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79998000 Coaching
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Beheer van de helpdesk Ecodynamische Onderneming en herziening van de criteria van het label Ecodynamische Onderneming
Beschreibung: Het eerste perceel van deze opdracht betreft de begeleiding en de helpdesk waarop de kandidaat-organisaties een beroep kunnen doen tijdens hun kandidatuurperiode. Deze dienst speelt een sleutelrol bij de concretisering van het verkrijgen van het label. De ondersteuning ervan is niet alleen essentieel voor organisaties die beginnen met milieubeheer, maar ook van groot belang voor meer gevorderde organisaties die behoefte hebben aan een meer technische begeleiding die op hun specifieke situatie is afgestemd. Daartoe kunnen informatiesessies worden georganiseerd. De inschrijver van dit perceel moet ons eveneens kunnen helpen met het verbeteren van de criteria van het label, op basis van de gekregen feedback van de begeleide kandidaten.
Interne Kennung: 2026A0025_1
Los: LOT-0002
Titel: Operationele ondersteuning bij het proces voor het verkrijgen van het label Ecodynamische Onderneming en ondersteuning bij het vergroten van de zichtbaarheid van de gelabelde organisaties en van het label.
Beschreibung: Perceel 2 betreft de ontwikkeling van instrumenten die verband houden met het labelingsproces (licentie, logo, certificaat, communicatiemateriaal, enz.), de promotie van de gelabelde organisaties (uitreiking van de labels, artikels, persberichten, gids van de gelabelde organisaties, enz.), de ondersteuning bij het vergroten van de zichtbaarheid van het label (beheer van sociale media, nieuwsbrief, communicatiecampagnes, ontwikkeling van diverse communicatiemiddelen, enz.) en het onderhoud van de website ecodyn.brussels.
Interne Kennung: 2026A0025_2