See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i wdrożenie Systemu DLP
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup i wdrożenie Systemu DLP. 2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy”, a w szczególności Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 3 do umowy. .
Vorherige Bekanntmachung: 169069-2026
Interne Kennung: BA-V.2611.2.2026.PC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup i wdrożenie Systemu DLP. 2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy”, a w szczególności Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 3 do umowy.