565349-2026 - Ergebnis
Ungarn – Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung – Szennyvíziszap hasznosítása, ártalmatlanítása
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szennyvíziszap hasznosítása, ártalmatlanítása
Beschreibung: A TRV Zrt. ajánlatkérő üzemeltetésében lévő szennyvíztisztító telepeken keletkező, a hulladékjegyzékről szóló 72/2013. (VII. 27.) VM rendelet alapján a 19 08 05 hulladék azonosító kódra besorolt, települési szennyvíz tisztításából származó iszap (a továbbiakban: szennyvíziszap) vonatkozásában a hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény (a továbbiakban: hulladéktörvény) 31. §-ában előírt kötelezettségének teljesítését kívánja biztosítani nyertes Ajánlattevő által. Az ajánlatkérő 12 hónapos időtartamra köt szerződést vagy a fenti táblázatban meghatározott keretösszeg kimerüléséig. Ajánlatkérő jogosult egyoldalú nyilatkozat alapján egy alkalommal maximum 4 hónapos határozott időtartammal a Szerződést meghosszabbítani, amennyiben a megadott keretösszeg nem merül ki. A keretmegállapodás tervezett keretösszegei: : 1.rész Felső-Tisza menti FM: nettó 188 173 533 Ft 2.rész Hortobágy menti FM: nettó 77 803 020 Ft 3.rész Közép-Tisza menti FM: nettó 429 646 187 Ft
Vorherige Bekanntmachung: 561948-2025
Interne Kennung: EKR001386172025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - Felső-Tisza menti Főmérnökség
Beschreibung: A keretmegállapodás becsült mennyisége: : 1.rész Felső-Tisza menti FM: 5 227 043 kg Ajánlatkérő kijelenti,hogy a fenti mennyiségek tájékoztató jellegűek, a szennyvíziszap mennyiségek megoszlása és időbeni alakulása változó, amely alapján a szennyvíziszap átvétele időben nem egyenletes folyamat, hanem a beérkezett szennyvíz mennyiségének és az adott szennyvízelvezető rendszer terhelésének a függvénye. További részletek a Műszaki Leírásban, Szerződéstervezetben
Interne Kennung: EKR001386172025/1
Los: LOT-0002
Titel: 2 - Hortobágy menti Főrmérnökség
Beschreibung: A keretmegállapodás becsült mennyisége: : 2.rész Hortobágy menti FM: 3 382 740 kg Ajánlatkérő kijelenti,hogy a fenti mennyiségek tájékoztató jellegűek, a szennyvíziszap mennyiségek megoszlása és időbeni alakulása változó, amely alapján a szennyvíziszap átvétele időben nem egyenletes folyamat, hanem a beérkezett szennyvíz mennyiségének és az adott szennyvízelvezető rendszer terhelésének a függvénye. További részletek a Műszaki Leírásban, Szerződéstervezetben
Interne Kennung: EKR001386172025/2
Los: LOT-0003
Titel: 3 - Közép-Tisza menti Főmérnökség
Beschreibung: A keretmegállapodás becsült mennyisége: : 3.rész Közép-Tisza menti FM: 17 536 579 kg Ajánlatkérő kijelenti,hogy a fenti mennyiségek tájékoztató jellegűek, a szennyvíziszap mennyiségek megoszlása és időbeni alakulása változó, amely alapján a szennyvíziszap átvétele időben nem egyenletes folyamat, hanem a beérkezett szennyvíz mennyiségének és az adott szennyvízelvezető rendszer terhelésének a függvénye. További részletek a Műszaki Leírásban, Szerződéstervezetben
Interne Kennung: EKR001386172025/3