Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Agglomeratie ’s-Gravenhage (NL361)
Land: Niederlande
Zusätzliche Informationen: Rijswijk
Wert
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: AV29967 Strategisch omgevingsmanager
Descripción: In de gemeente Rijswijk is het team Mobiliteit en Parkeren (team MEP) verantwoordelijk voor het bereikbaar houden van de stad door het initiëren van infrastructuurprojecten, stimuleren en borgen van de modaliteiten en voor de verkeersveiligheid. We werken aan onze eigen projecten en aan integrale gebiedsontwikkelingen. Deze projecten worden de laatste jaren groter en complexer waarbij participatie met de omgeving nog belangrijker wordt. Voor twee van deze complexe en integrale projecten, De Vlietlijn (MIRT Bereikbaarheid CID-Binckhorst) en ontwikkeling Prinses Beatrixlaan, zoeken we binnen het Rijswijkse projectteam een Strategisch Omgevingsmanager. De Vlietlijn volgt de MIRT systematiek. Per project is binnen team MEP een eigen IPM -team aanwezig. Hierin werk je samen met de projectmanager, technisch manager en met interne en externe specialisten. € 400.608
Identificador interno: AV29967
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Strategisch omgevingsmanager 12 maanden, 2x 12 maanden optie tot verlengen.
Identificador interno: 1