See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sportovní hala pro míčové sporty, Plzeň Bory
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo s vybraným dodavatelem – Zhotovitelem díla na stavební práce ve věci výstavby nové sportovní haly pro míčové sporty s přilehlým parkovištěm v části Plzeň Bory v okrese Plzeň – město (k. ú. 721981). Hala bude plnit účel konání sportovních akcí s přítomností diváků a účel tréninkový s přidruženými aktivitami. Bližší informace nalezete v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: zakázka
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45212222 Bau von Turnhallen, 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel upozorňuje na omezení během výstavby související s okolním objektem ZČU - viz. čl. 2.1 zadávací dokumentace. Ostatní vyhrazené změny ve smlouvě o dílo.