2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG SERWISOWYCH WÓZKÓW I FOTELI DO TRANSPORTU PACJENTA, DEFIBRYLATORÓW, URZĄDZEŃ DO MASAŻU SERCA, ULTRASONOGRAFÓW ORAZ POMP DO KONTRAPULSACJI WEWNĄTRZAORTALNEJ DLA SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ŚWIADCZENIE USŁUG SERWISOWYCH WÓZKÓW I FOTELI DO TRANSPORTU PACJENTA, DEFIBRYLATORÓW, URZĄDZEŃ DO MASAŻU SERCA, ULTRASONOGRAFÓW ORAZ POMP DO KONTRAPULSACJI WEWNĄTRZAORTALNEJ DLA SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O. w 4 zadaniach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres wymaganych czynności serwisowych określa Załącznik nr 9 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i zakres wymaganych czynności serwisowych oraz Załącznik nr 5 do SWZ – Projekt umowy.
Interne Kennung: D25C/251/N/27-69rj/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - ŚWIADCZENIE USŁUG SERWISOWYCH DLA WÓZKÓW I FOTELI DO TRANSPORTU PACJENTA STRYKER
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ŚWIADCZENIE USŁUG SERWISOWYCH DLA WÓZKÓW I FOTELI DO TRANSPORTU PACJENTA STRYKER dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w następujących lokalizacjach: - Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie, ul. A. Jagalskiego 10; - Szpital Morski im. PCK w Gdyni, ul. Powstania Styczniowego 1; - Szpital Św. Wincentego A Paulo w Gdyni, ul. Wójta Radtkego 1; przez okres 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres wymaganych czynności serwisowych określa Załącznik nr 9 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i zakres wymaganych czynności serwisowych oraz Załącznik nr 5 do SWZ – Projekt umowy.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - ŚWIADCZENIE USŁUG SERWISOWYCH DLA DEFIBRYLATORÓW LIFEPAK I URZĄDZEŃ DO MASAŻU SERCA LUCAS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ŚWIADCZENIE USŁUG SERWISOWYCH DLA DEFIBRYLATORÓW LIFEPAK I URZĄDZEŃ DO MASAŻU SERCA LUCAS dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w następujących lokalizacjach: - Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie, ul. A. Jagalskiego 10; - Szpital Morski im. PCK w Gdyni, ul. Powstania Styczniowego 1; - Szpital Św. Wincentego A Paulo w Gdyni, ul. Wójta Radtkego 1; przez okres 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres wymaganych czynności serwisowych określa Załącznik nr 9 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i zakres wymaganych czynności serwisowych oraz Załącznik nr 5 do SWZ – Projekt umowy.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - ŚWIADCZENIE USŁUG SERWISOWYCH DLA ULTRASONOGRAFÓW GE
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ŚWIADCZENIE USŁUG SERWISOWYCH DLA ULTRASONOGRAFÓW GE dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w następujących lokalizacjach: - Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie, ul. A. Jagalskiego 10; przez okres 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres wymaganych czynności serwisowych określa Załącznik nr 9 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i zakres wymaganych czynności serwisowych oraz Załącznik nr 5 do SWZ – Projekt umowy.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - ŚWIADCZENIE USŁUG SERWISOWYCH DLA POMP DO KONTRAPULSACJI WEWNĄTRZAORTALNEJ DATASCOPE
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ŚWIADCZENIE USŁUG SERWISOWYCH DLA POMP DO KONTRAPULSACJI WEWNĄTRZAORTALNEJ DATASCOPE dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w następujących lokalizacjach: - Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie, ul. A. Jagalskiego 10; przez okres 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres wymaganych czynności serwisowych określa Załącznik nr 9 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i zakres wymaganych czynności serwisowych oraz Załącznik nr 5 do SWZ – Projekt umowy.
Interne Kennung: Zadanie 4