See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de Servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 230.000 tone grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1.
Beschreibung: Acord cadru de Servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 230.000 tone grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, împărţită pe loturi, astfel: Servicii de depozitare (păstrare și conservare) grâu pe durata acordului cadru Zona I (județele Călărași, Brăila )– beneficiar ANRSPS, UT 235 Gura Ocniței-Dâmbovița: Lot 1-Lot 5:- Cantitate minimă de grâu de depozitat: 1.000 tone. / Cantitate maximă de grâu de depozitat: 5.000 tone. Servicii de depozitare (păstrare și conservare) grâu pe durata acordului cadru Zona II (județele Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Satu Mare, Alba, Cluj, Sibiu)– beneficiar ANRSPS UT 260 Porumbacu de Jos-Sibiu: Lot 6-Lot 10:- Cantitate minimă de grâu de depozitat: 1.000 tone. / - Cantitate maximă de grâu de depozitat: 5.000 tone Servicii de depozitare (păstrare și conservare) grâu pe durata acordului cadru Zona III (județele Vrancea, Bacău, Vaslui, Iași, Neamț, Botoșani, Suceava ) – beneficiar ANRSPS UT 265 Nicolae Bălcescu-Bacău: Lot 11-Lot 20:- Cantitate minimă de grâu de depozitat:500 tone. /- Cantitate maximă de grâu de depozitat:5.000 tone Servicii de depozitare (păstrare și conservare) grâu pe durata acordului cadru Zona IV (județele Galați, Buzău )– beneficiar ANRSPS UT 310 Barcea-Galați: Lot 21-Lot 24:- Cantitate minimă de grâu de depozitat: 1.250 tone. / - Cantitate maximă de grâu de depozitat: 5.000 tone. Servicii de depozitare (păstrare și conservare) grâu pe durata acordului cadru Zona V (județele Prahova, Constanța, Tulcea )– beneficiar ANRSPS UT 320 Dridu-Ialomița: Lot 25-Lot 34:- Cantitate minimă de grâu de depozitat: 500 tone. /- Cantitate maximă de grâu de depozitat: 6.000 tone. Servicii de depozitare (păstrare și conservare) grâu pe durata acordului cadru Zona VI (județele Argeș, Dâmbovița, Vâlcea, Teleorman, Giurgiu, Gorj, Mehedinți, Dolj, Olt, Hunedoara ) – beneficiar ANRSPS UT 370 Ionești-Vâlcea: Lot 35-Lot 44:- Cantitate minimă de grâu de depozitat: 500 tone. / - Cantitate maximă de grâu de depozitat: 5.000 tone Estimări ale cantit care fac obiectul celui mai mare ctr subsecvent pentru: Servicii de depozitare Zona I (județele Călărași, Brăila )– beneficiar ANRSPS UT 235 Gura Ocniței-Dâmbovița; Servicii de depozitare Zona II (județele Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Satu Mare, Alba, Cluj, Sibiu)– beneficiar ANRSPS UT 260 Porumbacu de Jos-Sibiu; Servicii de depozitare Zona III (județele Vrancea, Bacău, Vaslui, Iași, Neamț, Botoșani, Suceava ) – beneficiar ANRSPS UT 265 Nicolae Bălcescu-Bacău; Servicii de depozitare Zona IV (județele Galați, Buzău )– beneficiar ANRSPS UT 310 Barcea-Galați; Servicii de depozitare Zona V (județele Prahova, Constanța, Tulcea )– beneficiar ANRSPS UT 320 Dridu-Ialomița; Servicii de depozitare Zona VI (județele Argeș, Dâmbovița, Vâlcea, Teleorman, Giurgiu, Gorj, Mehedinți, Dolj, Olt, Hunedoara ) – beneficiar ANRSPS UT 370 Ionești-Vâlcea: Lot 1-5: cantitate de grau de depozitat: minim 1.000 tone - maxim 5.000 tone, pentru fiecare lot, Lot 6-10: cantitate de grau de depozitat: minim 1.000 tone - maxim 5.000 tone, pentru fiecare lot, Lot 11-20: cantitate de grau de depozitat: minim 500 tone - maxim 5.000 tone, pentru fiecare lot, Lot 21-24: cantitate de grau de depozitat: minim 1.250 tone - maxim 5.000 tone, pentru fiecare lot, Lot 25-34: cantitate de grau de depozitat: minim 500 tone - maxim 6.000 tone, pentru fiecare lot, Lot 35-44: cantitate de grau de depozitat: minim 500 tone - maxim 5.000 tone, pentru fiecare lot, Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data-limită de depunere a ofertelor/candidaturilor 20 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificare/informaţiilor suplimentare:in a -11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Interne Kennung: 26288978_2024_PAAPD1491276
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63121100 Lagerung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot 1 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Călărași, Brăila )– beneficiar ANRSPS UT 235 Gura Ocniței-Dâmbovița.
Beschreibung: Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Călărași, Brăila )– beneficiar ANRSPS UT 235 Gura Ocniței-Dâmbovița. Conditii tehnice de calitate (calitate si caracteristici), conform Caiet de sarcini. Estimări ale cantităților care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: cantități minime 1.000 to., cantități maxime 5.000 to. Estimări ale cantităților care ar putea face obiectul celui mai mare contract subsecvent dintre cele care se estimează că ar putea să fie atribuite pe durata acordului-cadru: cantități maxime 5.000 to. Valoarea estimată maximă a celui mai mare contract subsecvent 363.600,00 lei
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lot 2 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Călărași, Brăila )– beneficiar ANRSPS UT 235 Gura Ocniței-Dâmbovița.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lot 3 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Călărași, Brăila )– beneficiar ANRSPS UT 235 Gura Ocniței-Dâmbovița.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lot 4 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Călărași, Brăila )– beneficiar ANRSPS UT 235 Gura Ocniței-Dâmbovița.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Lot 5 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Călărași, Brăila )– beneficiar ANRSPS UT 235 Gura Ocniței-Dâmbovița.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Lot 6 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1 Zona II (județele Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Satu Mare, Alba, Cluj, Sibiu)– beneficiar ANRSPS UT 260 Porumbacu de Jos-Sibiu
Beschreibung: Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1 Zona II (județele Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Satu Mare, Alba, Cluj, Sibiu)– beneficiar ANRSPS UT 260 Porumbacu de Jos-Sibiu. Conditii tehnice de calitate (calitate si caracteristici), conform Caiet de sarcini. Estimări ale cantităților care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: cantități minime 1.000 to., cantități maxime 5.000 to. Estimări ale cantităților care ar putea face obiectul celui mai mare contract subsecvent dintre cele care se estimează că ar putea să fie atribuite pe durata acordului-cadru: cantități maxime 5.000 to. Valoarea estimată maximă a celui mai mare contract subsecvent 363.600,00 lei
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Lot 7 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1 Zona II (județele Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Satu Mare, Alba, Cluj, Sibiu)– beneficiar ANRSPS UT 260 Porumbacu de Jos-Sibiu
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Lot 8 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1 Zona II (județele Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Satu Mare, Alba, Cluj, Sibiu)– beneficiar ANRSPS UT 260 Porumbacu de Jos-Sibiu
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Lot 9 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1 Zona II (județele Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Satu Mare, Alba, Cluj, Sibiu)– beneficiar ANRSPS UT 260 Porumbacu de Jos-Sibiu
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Lot 10 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1 Zona II (județele Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Satu Mare, Alba, Cluj, Sibiu)– beneficiar ANRSPS UT 260 Porumbacu de Jos-Sibiu
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Lot 11 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Vrancea, Bacău, Vaslui, Iași, Neamț, Botoșani, Suceava ) – beneficiar ANRSPS UT 265 Nicolae Bălcescu-Bacău.
Beschreibung: Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Vrancea, Bacău, Vaslui, Iași, Neamț, Botoșani, Suceava ) – beneficiar ANRSPS UT 265 Nicolae Bălcescu-Bacău.i. Conditii tehnice de calitate (calitate si caracteristici), conform Caiet de sarcini. Estimări ale cantităților care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: cantități minime 500 to., cantități maxime 5.000 to. Estimări ale cantităților care ar putea face obiectul celui mai mare contract subsecvent dintre cele care se estimează că ar putea să fie atribuite pe durata acordului-cadru: cantități maxime 5.000 to. Valoarea estimată maximă a celui mai mare contract subsecvent 363.600,00 lei
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Lot 12 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Vrancea, Bacău, Vaslui, Iași, Neamț, Botoșani, Suceava ) – beneficiar ANRSPS UT 265 Nicolae Bălcescu-Bacău.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Lot 13 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Vrancea, Bacău, Vaslui, Iași, Neamț, Botoșani, Suceava ) – beneficiar ANRSPS UT 265 Nicolae Bălcescu-Bacău.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Lot 14 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Vrancea, Bacău, Vaslui, Iași, Neamț, Botoșani, Suceava ) – beneficiar ANRSPS UT 265 Nicolae Bălcescu-Bacău.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Lot 15 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Vrancea, Bacău, Vaslui, Iași, Neamț, Botoșani, Suceava ) – beneficiar ANRSPS UT 265 Nicolae Bălcescu-Bacău.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Lot 16 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Vrancea, Bacău, Vaslui, Iași, Neamț, Botoșani, Suceava ) – beneficiar ANRSPS UT 265 Nicolae Bălcescu-Bacău.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Lot 17 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Vrancea, Bacău, Vaslui, Iași, Neamț, Botoșani, Suceava ) – beneficiar ANRSPS UT 265 Nicolae Bălcescu-Bacău.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Lot 18 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Vrancea, Bacău, Vaslui, Iași, Neamț, Botoșani, Suceava ) – beneficiar ANRSPS UT 265 Nicolae Bălcescu-Bacău.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Lot 19 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Vrancea, Bacău, Vaslui, Iași, Neamț, Botoșani, Suceava ) – beneficiar ANRSPS UT 265 Nicolae Bălcescu-Bacău.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Lot 20 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Vrancea, Bacău, Vaslui, Iași, Neamț, Botoșani, Suceava ) – beneficiar ANRSPS UT 265 Nicolae Bălcescu-Bacău.
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Lot 21 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Buzău )– beneficiar ANRSPS UT 310 Barcea-Galați.
Beschreibung: Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Buzău )– beneficiar ANRSPS UT 310 Barcea-Galați. Conditii tehnice de calitate (calitate si caracteristici), conform Caiet de sarcini. Estimări ale cantităților care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: cantități minime 1.250 to., cantități maxime 5.000 to. Estimări ale cantităților care ar putea face obiectul celui mai mare contract subsecvent dintre cele care se estimează că ar putea să fie atribuite pe durata acordului-cadru: cantități maxime 5.000 to. Valoarea estimată maximă a celui mai mare contract subsecvent 363.600,00 lei
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Lot 22 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Buzău )– beneficiar ANRSPS UT 310 Barcea-Galați.
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Lot 23 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Buzău )– beneficiar ANRSPS UT 310 Barcea-Galați.
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Lot 24 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Buzău )– beneficiar ANRSPS UT 310 Barcea-Galați.
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Lot 25 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 6.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona V (județele Prahova, Constanța, Tulcea )– beneficiar ANRSPS UT 320 Dridu-Ialomița.
Beschreibung: Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 6.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona V (județele Prahova, Constanța, Tulcea )– beneficiar ANRSPS UT 320 Dridu-Ialomița. Conditii tehnice de calitate (calitate si caracteristici), conform Caiet de sarcini. Estimări ale cantităților care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: cantități minime 500 to., cantități maxime 6.000 to. Estimări ale cantităților care ar putea face obiectul celui mai mare contract subsecvent dintre cele care se estimează că ar putea să fie atribuite pe durata acordului-cadru: cantități maxime 6.000 to. Valoarea estimată maximă a celui mai mare contract subsecvent 436.320,00 lei
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Lot 26 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 6.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona V (județele Prahova, Constanța, Tulcea )– beneficiar ANRSPS UT 320 Dridu-Ialomița.
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Lot 27 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 6.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona V (județele Prahova, Constanța, Tulcea )– beneficiar ANRSPS UT 320 Dridu-Ialomița.
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Lot 28 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 6.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona V (județele Prahova, Constanța, Tulcea )– beneficiar ANRSPS UT 320 Dridu-Ialomița.
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Lot 29 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 6.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona V (județele Prahova, Constanța, Tulcea )– beneficiar ANRSPS UT 320 Dridu-Ialomița.
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Lot 30 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 6.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona V (județele Prahova, Constanța, Tulcea )– beneficiar ANRSPS UT 320 Dridu-Ialomița.
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Lot 31 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 6.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona V (județele Prahova, Constanța, Tulcea )– beneficiar ANRSPS UT 320 Dridu-Ialomița.
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Lot 32 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 6.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona V (județele Prahova, Constanța, Tulcea )– beneficiar ANRSPS UT 320 Dridu-Ialomița.
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Lot 33 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 6.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona V (județele Prahova, Constanța, Tulcea )– beneficiar ANRSPS UT 320 Dridu-Ialomița.
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Lot 34 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 6.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona V (județele Prahova, Constanța, Tulcea )– beneficiar ANRSPS UT 320 Dridu-Ialomița.
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Lot 35 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona VI (județele Argeș, Dâmbovița, Vâlcea, Teleorman, Giurgiu, Gorj, Mehedinți, Dolj, Olt, Hunedoara ) – beneficiar ANRSPS UT 370 Ionești-Vâlcea
Beschreibung: Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona VI (județele Argeș, Dâmbovița, Vâlcea, Teleorman, Giurgiu, Gorj, Mehedinți, Dolj, Olt, Hunedoara ) – beneficiar ANRSPS UT 370 Ionești-Vâlcea. Conditii tehnice de calitate (calitate si caracteristici), conform Caiet de sarcini. Estimări ale cantităților care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: cantități minime 500 to., cantități maxime 5.000 to. Estimări ale cantităților care ar putea face obiectul celui mai mare contract subsecvent dintre cele care se estimează că ar putea să fie atribuite pe durata acordului-cadru: cantități maxime 5.000 to. Valoarea estimată maximă a celui mai mare contract subsecvent 363.600,00 lei
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Lot 36 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona VI (județele Argeș, Dâmbovița, Vâlcea, Teleorman, Giurgiu, Gorj, Mehedinți, Dolj, Olt, Hunedoara ) – beneficiar ANRSPS UT 370 Ionești-Vâlcea
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Lot 37 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona VI (județele Argeș, Dâmbovița, Vâlcea, Teleorman, Giurgiu, Gorj, Mehedinți, Dolj, Olt, Hunedoara ) – beneficiar ANRSPS UT 370 Ionești-Vâlcea
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Lot 38 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona VI (județele Argeș, Dâmbovița, Vâlcea, Teleorman, Giurgiu, Gorj, Mehedinți, Dolj, Olt, Hunedoara ) – beneficiar ANRSPS UT 370 Ionești-Vâlcea
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Lot 39 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona VI (județele Argeș, Dâmbovița, Vâlcea, Teleorman, Giurgiu, Gorj, Mehedinți, Dolj, Olt, Hunedoara ) – beneficiar ANRSPS UT 370 Ionești-Vâlcea
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Lot 40 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona VI (județele Argeș, Dâmbovița, Vâlcea, Teleorman, Giurgiu, Gorj, Mehedinți, Dolj, Olt, Hunedoara ) – beneficiar ANRSPS UT 370 Ionești-Vâlcea
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Lot 41 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona VI (județele Argeș, Dâmbovița, Vâlcea, Teleorman, Giurgiu, Gorj, Mehedinți, Dolj, Olt, Hunedoara ) – beneficiar ANRSPS UT 370 Ionești-Vâlcea
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Lot 42 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona VI (județele Argeș, Dâmbovița, Vâlcea, Teleorman, Giurgiu, Gorj, Mehedinți, Dolj, Olt, Hunedoara ) – beneficiar ANRSPS UT 370 Ionești-Vâlcea
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Lot 43 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona VI (județele Argeș, Dâmbovița, Vâlcea, Teleorman, Giurgiu, Gorj, Mehedinți, Dolj, Olt, Hunedoara ) – beneficiar ANRSPS UT 370 Ionești-Vâlcea
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Lot 44 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona VI (județele Argeș, Dâmbovița, Vâlcea, Teleorman, Giurgiu, Gorj, Mehedinți, Dolj, Olt, Hunedoara ) – beneficiar ANRSPS UT 370 Ionești-Vâlcea
Interne Kennung: 44