See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy, konserwacje i naprawy urządzeń dźwigowych - 61/PN/2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przeglądach, konserwacji i naprawach urządzeń dźwigowych w obiektach Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Części III SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 462472-2026
Interne Kennung: 61/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 PZP z uwagi na fakt iż w przedmiotowym postępowaniu zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy (jednak nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej) jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przeglądy, konserwacje i naprawy urządzeń dźwigowych