See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering
Beschreibung: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Meierijstad €441.000
Interne Kennung: 2026-5017
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aansprakelijkheidsverzekering
Identificador interno: 2026-5017
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66516000 Servicios de seguros de responsabilidad civil
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
565390-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Aansprakelijkheidsverzekeringen – Aansprakelijkheidsverzekering
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering
Interne identificatiecode: 2026-5017
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1